Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Cześć dziewczyny...
Nie sposób Was nadrobić... tak dużo piszecie, że szok...
Byłam wczoraj u swojej Pani ginekolog, okazało się, że wyniki troszkę źle mi wyszły tzn. testosteron wolny mam za wysoki i prolaktynę po 120 minutach mam za wysoką... Po miesięcznej kuracji lekami komórka jajowa już nie jest otorbielona... Pani doktor zadała mi pytanie:" czy szybko chcę Pani zajść w ciąże" troszkę się zdziwiłam tym pytaniem, oczywiście odpowiedziałam, że "Tak" więc zapisała mi mnóstwo leków... Według USG jutro lub pojutrze ma być owulacja, więc Pani doktor powiedziała, żebyśmy najlepiej nie wychodzili z łóżka...... Na koniec oczywiście, życzyła powodzenia... ;-)
Jestem pełna nadzieji, ale oczywiście nie nakręcam się...

neciuszka: o widzisz nie ma to jak fajowy teścio
a słuchajcie od 3 dni czuję wieczorkiem dzidziusia, i to nie jest smyranie tylko czuję jak , ja sobie to wyobrażam że on tam się tak kręci lub główką uderza w mój brzuch i jakie to dziwne uczucie, takie że chce mi się śmiać a zarazem tak jakby boli ale to nie ból, nie wiem jak to opisać, ale to jest super
sun: no to życzę wam powodzenia i wytrwałości przez te dwa dni, abyście mieli siłe i radość ze staranek :-)
Gratuluję!! Zobaczysz teraz jak z dnia na dzień będą się zmieniać i nasilać! koło 17-18 tygodnia mój maż już czuł ruchy przez skórę 
Sun no duuuużyyyyjak ja
dziewczyny mi tu dziewuszkę kraczą hihi. A ja ogólnie dobrze się czuję poza tym kiedy za dużo polatam i postoje ale już będę mądrzejsza.
A propo tematu no zakochałam się właśnie w bucikachBUCIKI OCIEPLANE NIEMOWLĘCE KOZACZKI Bobas 6-12m (1916838965) - Aukcje internetowe Allegro
też się nad podobnymi na zimę zastanawiałam. ja mam nawilzacz powietrza fajna sprawa tylko glupio sie wode wlewas w tym moim ;-) jak poszukam chwile w pracy zdjecie to ci dolacze linka jak moj wyglada bo nazwy juz nie pamitam ;-)Posiada któraś nawilżacz powietrza taki na prąd? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy warto. Mam taki na kaloryfer, ale niestety dla mnie to deczko maławo
