ma_gdalena
Bartusiowa mama...
Hahaha, ja mam to samo... teraz to jeszcze to jest takie niedostępne ale jak nie raz widziałam takie noworodki a wcześniej moje znajome jak chodziły w ciąży to patrząc na to maleństwo nie mogę sobie wyobrazić, że ono powstało z takiego niewidocznego gołym okiem plemniczka i, że siedziało sobie w tym brzuchu...! Po prostu, powstało praktycznie z niczego a takie cudo :-)
Uciekam nyny! Dobranoc! :*
Uciekam nyny! Dobranoc! :*
Ostatnia edycja:
normalnie masakra! moja mama ugotowala mi dzis zupe gulaszowa, ktora uwielbiam, wiec obiad mam z glowy!:-)
ale to ich sprawa - najwyżej walnę do garderoby i będzie leżeć. 