ma_gdalena
Bartusiowa mama...
Dziurka dokładnie taka MALM Komoda, 3 szuflady - okl brzoz - IKEA :-)
zdjęcie zrobię jak już będzie gotowy kącik dla malucha
tzn na tej komodzie mam zamiar postawić takie koszyczki wiklinowe 3 od najmniejszego do największego: w jednym będę miała pampersy takie potrzebne na już (jakieś 10 sztuk) żeby były pod ręką, w drugim kosmetyki, a w trzecim najmniejszym takie pierółki jak obcinaczki do paznokci, gruszka, szczoteczka do włosów. Oprócz koszyczków posadzę misia :-)
zdjęcie zrobię jak już będzie gotowy kącik dla malucha
tzn na tej komodzie mam zamiar postawić takie koszyczki wiklinowe 3 od najmniejszego do największego: w jednym będę miała pampersy takie potrzebne na już (jakieś 10 sztuk) żeby były pod ręką, w drugim kosmetyki, a w trzecim najmniejszym takie pierółki jak obcinaczki do paznokci, gruszka, szczoteczka do włosów. Oprócz koszyczków posadzę misia :-)
) i naprawdę bardzo fajny film! Ostatnio jakoś uwielbiam tego typu filmy oglądać. Byliśmy niedawno w kinie na "3 muszkieterowie" i na "Bogowie i Herosi" 
Choć już czuje ze dzisiaj będzie to samo...
w sumie dopiero zaczęłam staz-od pazdziernika, a ze on trwa cały rok+ 20 tygodni macierzyńskiego o ktore mi sie staz wydłuzy to jeszcze mam duzo czasu na zastanawianie :-) a moja data rozpakowania to 15 czerwca:-)
ale fajny pomysl z pojemnikami ;-)
Dobranoc kochane!!!