zafasolkujęodzaraz
Fanka BB :)
milia mówi do mnie Piesku, albo Ryjku i wszelkie odmiany tego, a ja do niego Robaczku :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Co się stało? Co to za pesymizm?Ogólnie to mam po raz pierwszy niechęć do świąt jakąś. Ale plany się zmieniły to przynajmniej weselej będzie.
) poleciałam do laboratorium a raczej pojechała bo jak wyszłam z pieskiem na dwór to myślałam, że zamarznę!!! A że w płaszczu się nie mieszczę i tak ledwo co przykrywa mi brzuszek to stwierdziłam, że daruje sobie spacerki.
zawsze się uśmieje!!!
przemyłam jej herbatką i chciałam zakropić świetlikiem (nie chcę iść od razu do weterynarza bo skasuje znów ze mnie 60zł) ale niestety uparciuch za skarby świata nie da sobie zakropić oczu... poprzemywam jej jeszcze do jutro, jak nic się nie zmieni to nie będzie wyjścia! Tylko wolałabym jakąś maść... 