reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witaj Patrycja!myśle, ze im nas wiecej tym lepiej bedzie nam sie przez to przechodzic.przykro mi z powodu Twego poronienia.moze w tym cyklu Ci sie uda.a ile staraliscie sie o swoją pierwsza ciąże?brałas tabletki anty?
 
reklama
Patrycja, trzymam za Ciebie kciuki!

A tak w ogóle to ja dziś miałam dostać okres i nie dostałam. Oby ta wredna @ już nie przyszła :) ale zrobiłam dziś test z rana i wynik negatywny :( A co najważniejsze - to nie odczuwam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki. Zawsze odczuwam obrzmienie piersi i ich ból, pojawia się kilka pryszczy, a tu nic.... Nie wiem już co o tym myśleć :(
 
patrycjaa a nie za wcześnie bierzesz ten duphaston ? Bo on jest na to żeby nie poronić ale również może działać jako środek anty, tak że ja go biorę dopiero po owulacji jak jajeczko pęknie
 
Hej!!

Clodi no to teraz mnie wystraszyłaś, gin mi nawet napisał, że mam brac duphaston od 14 dc przez 10 dni, wie, że staramy się o dziecko i teraz sama nie wiem co mam myśleć. Może mi to opóźnić owu lub w ogóle ją zatrzymać? wiesz coś więcej? to dzisiaj już nie wezmę!

Monia a może za wcześnie na test:-) jak @ nie przyszła i nie masz jej objawów to może nie przyjdzie!! ojjj trzymam moooocno kciuki by ta wredna @ nie przylazła! będziemy mieć pierwszą fasolinkę staraczek:-) poczekaj jeszcze chwilkę i powtórz test:-)

Kacha my wtedy się nie starliśmy, powiedzieliśmy sobie, że co ma być to będzie:-) wtedy to był pierwszy raz kiedy on skończył w środku i bach udało się:-) wcześniej nie zabezpieczaliśmy się w ogóle, po prostu jak miało dojść do końca to on wychodził:-) a wtedy pierwszy raz skończył:-D ja nawet nie spodziewałam się, że będzie fasolinka a tu proszę:-) ale niestety nie udało się:-( teraz jesteśmy dobrej myśli:-) lecz teraz nei jest tak łatwo...

Krolowafal ja też mam problemy z żelazem, datego biorę tabletki które mają go dużą ilość:-) róznież biorę kwas foliowy i ten ja się okazało nieszczęsny Duphaston;/ ja jeśli chodzi o badania, to robiłam krwi, moczu, hormony.


Możecie napisać coś więcej o sobie ile się staracie i w ogóle czy czymś się wspomagacie? przepraszam ale nie znam Was jeszcze a chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej:-)

Odczuwam takie dziwne kłucia, nie wiem czy to objawy owu ale to za wcześnie chyba i poza tym zrobiłam dzisiaj test owu i wyszły dwie kreski więc jeszcze jej nie było, pogłubiałam się w tym wszystkim:-)
 
Patrycjaa a jakie masz długie cykle? Bo jeśli ktoś ma regularne cykle 28 dni to podaje się w 14 dniu. Ja mam nieregularne czasem jajeczkuje dopiero w 30 dniu dlatego chodzę na monitoring i jak mi już pęknie jajeczko do zaczynam brać duphaston. Lekarz mi powiedział że dopiero po owulacji powinno sie brać jeśli ktoś planuje dziecko
 
Clodi ja mam cykle 32 dniowe, wcześniej miałam 29 ale po poronieniu poprzestawiało mi się wszystko i mam 32 dni. Więc teraz nie wiem, nie wiem kiedy mam owu, dzisiaj mam 17 dc więc z moich obliczeń wynika, że owu powinnam mieć jutro lub pojutrze ale nigdy nic nie wiadomo. A Wy z mężem ile się już staracie?
 
Czesc kochane chcialam do was dolaczyc jesli oczywiscie mnie zechcecie.Tak jak Wy pragne zostac mama po raz pierwszy. Moja pierwsza ciaza, choc nie planowana byla bardzo chciana. Niestety zakonczyla sie ona poronieniem:(. Po tym wszystkim zapragnelam jak najszybciej zostac mama, ale niestety ze staraniami musze poczekac jeszcze miesiac.

Patrycjaa u mnie odwrotnie. Przed poronieniem cykle 31, 32, a teraz 28, 29 i do tego jakies dziwne krwawienia dwa dni krwawie-2 dni przerwy a potem jeszcze 4 dni plamien i faza lutealna krotka bo 10 dni Moze to organizm dochodzi do siebie???
 
Witaj Nadzieja!jasne ze Cie przyjmiemy do naszego grona.współczuje Ci poronienia.może już w krótce uda Ci sie zaciażyć ponownie.
ja staram się 9 cykl a dzidzi nie ma.w tym miesiącu już dałam na luz.nerwy jak zwykle przyjdą pewnie przed okresem.zawsze mam nadzieje ze moze juz sie udalo a potem dostaje okres i caly dzien mam dola.najgorsza jest ta hustawka hormonow.przed staraniami bralam niecale 7 lat tabletki anty to zdązylam sie juz odzwyczaic od tych humorkow.
 
reklama
Witam wszystkie staraczki!!!:-):-)

Mam nadzieję że mogę dołączyć do waszego grona. Ja z mężem staramy się od lipca, na razie bezskutecznie.
Kwas foliowy łykam już prawie rok. do czerwca brałam antytabsy.
Będę do was zaglądać jak tylko będę mogła.
Mam nadzieję, że uda nam się wszystkim zajść wtedy kiedy będzie najbardziej odpowiedni dla nas czas- dziecko wie kiedy pchać się na ten świat:-D:tak::-D

Pozdrawiam serdecznie. Piszmy często, pytajmy się, każda z nas ma różnorodną wiedzę- to i problemy uda nam się rozwiązywać wspólnie.:tak::tak::tak:
 
Do góry