reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej laski nadrobic was to graniczy z cudem

Gdzie tam kwiatuszku, dużo nie pisałyśmy :-D


Ael u mnie po staremu. @ się kończy właśnie,:-) dziś się wybiramy na 2 urodziny chrzesniaka mojego, biegam grzecznie na kurs prawa jazdy i remontujemy, remontujemy, remontujemy, az do zbrzydzenia.

Ooo no to dobrej zabawy na urodzinach. A co remontujecie?



Ooooj złe wieści...moja kochana synowa trafiła do szpitala, ósmy dzień ma gorączkę a w szpitalu nie wiedzą, co jej jest.... :-(
 
reklama
heloł lachonkiii :-) ależ tematyyyyy a ja spać poszłam z moim osobistym penisem obok po 2 tygodniach haha

truskawcia, danao :*

Fasolka wpraszam się na ciasteczkooo bejbe

Sleep nie ma cię czyżbyś się miętosiła ze swoimi wizytówkami? jakie one miały być?

All witam się i ja :-)

Atankuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!! ty rozpustnico :rofl2:

ja już weselnie ufryzowana hihi o 14 wyjazd za to straciłam bluzkę upitoliłam sobie lakierem do paznokci :no:
 
Siemanko lachony :-)

Widzę, że nikt o mnie nie pytał.. nikt nie tęsknił :wściekła/y: wstyd..!

My już jesteśmy na tym etapie, że będę bywać u Was częściej! ;-)

U nas w skrócie ok, od jutro zaczynamy się cycować bo mięliśmy przymuszony tydzień przerwy i mały był na mm.. poza tym mam mega przypływ miłości do Michała i ciągle bym się do niego tuliła :sorry:

Co tam u ciężaróweczek?? Miq Ty za chwilę rodzisz :szok:
a co u moich kochanych staraczek? Jakies pozytywne wiadomości?

Pyscek jak tam moja synowa? :-) z Michałem czekamy!

widzę, że doszły nowe staraczki tak więc witam!
 
Co remontujemy? Czekamy dalej na ekipę, która ma nam ten komin zreperowac od środka, potem na zewnątrz, poza tym mnóstwo roboty na zewnatrz, remont przedpokoju, klatki schodowej i naszej sypialni. Uff... nie cierpię remontów

Neciuszka udanej zabawy :*
 
danao to remont pełną parą :-) powodzenia :-) a nie dziękujemy nasze pierwsze poważne wyjście sam na sam i okazja do wybawienia się bo sporo znajomych bedzie a impreza na 300 osób :-D
 
ja już weselnie ufryzowana hihi o 14 wyjazd za to straciłam bluzkę upitoliłam sobie lakierem do paznokci :no:

Miłej zabawy kochana :-)


Siemanko lachony :-)

Widzę, że nikt o mnie nie pytał.. nikt nie tęsknił :wściekła/y: wstyd..!

My już jesteśmy na tym etapie, że będę bywać u Was częściej! ;-)

U nas w skrócie ok, od jutro zaczynamy się cycować bo mięliśmy przymuszony tydzień przerwy i mały był na mm.. poza tym mam mega przypływ miłości do Michała i ciągle bym się do niego tuliła :sorry:

Hej Natkusia!!! No pisz więcej co u Ciebie, czemu miałaś tydzień wolnego od cyckowania?
Pokaż jakieś zdjęcia Michała :-)


Co remontujemy? Czekamy dalej na ekipę, która ma nam ten komin zreperowac od środka, potem na zewnątrz, poza tym mnóstwo roboty na zewnatrz, remont przedpokoju, klatki schodowej i naszej sypialni. Uff... nie cierpię remontów


Ahh no tak, zapomniałam o tym nieszczęsnym kominie. Swoją drogą długo czekacie na ekipę, co oni lenią się??
 
reklama
Do góry