reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam dziewczęta :-)

coś niecoś was podczytałam ;-)))

słyszałam o wizytkówkach sleep.. kobieto.. szklane wizytówki ? przecie nikt nimi nie będzie sobie okien wykładać.. myślę,że powinnaś być bardziej ekologiczna.. i drewniane wybrać..jeżeli takie na rynku są :p

Kwiatuszek.. współczuje rodzicom :-(

Ael.. nareszcie wiedźmo wróciłaś :-p

Natkusia jak tylko zaczniesz Michasia pokazywać światu to daj znać umówimy się na spacer i będę pierwszą forumową ciotką poznającą Michasia :p ( tak tak macie mi tu teraz zazdrościć :-D)

buziaki dla łobuzów :-)

a widzę, że jeszcze ta co żony myli się nie ujawniła :-p
 
reklama
doberek ja pol miasta przeszlam za cukinia... robie zapiekanke... zaraz bede z pieca wyciagac jade do babci z niunia wiec net tylko w telefonie bedzie bo boje sie laptusia po naprawie wozic ze soba... pojade kolo 17tej jak bedzie troche chlodniej bo ogolnie upal nieziemski dlatego jedziemy do babci w poniedzialek wrocimy bo we wtorek sczepienie w srode odwiedzam prace daje urlop wypoczynkowy i urlop wychowawczy wnioski a w czwartek mam okuliste kontrolnie zobaczyc jak moj wzrok po porodzie ;-) wiec zabiegany tydzien sie zapowiada ;-)

natkusia czemu przez tydzien nie karmilas?? co sie stalo??

necia milej zabawy moze bluske da sie uratowac jak co spytam tate czymmozna lakier do paznokci zmyc z bluzki..

ewika sorki zeci ochote zrobilam ;-P

a witam nowa staraczke ;-)
 
Magda ja Ci dam wiedźmę :p sama jesteś wiedźmą :p


Atanku normalnie narobiłaś mi smaka na cukinie, idę po swoją zapiekankę :), ogólnie mogłabym żyć w miejscu gdzie rośnie okrągły rok cukinia, tak ją uwielbiam :-D
 
ael wyszla przepyszna w smaku ;-) zdjecie na fb bo kabelek juz spakowalam do ladowania telefonu ;-)
 
zawsze było mi ładnie z kwiatem we włosach:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Slepy-nooo to masz jak w banku, zwalę Ci się na łeb i dopiero będzie :-p aaa Gdynia mówisz :-) faktycznie komunikacja w troj-ście jest extra :-) ha ha tam u Was to wiem jakie mieszkania „tanie” są :-p w tym roku jak w Gd, byliśmy oglądaliśmy apartamenty :-) 25 tys. …. za m2 :-p może ze dwa, trzy metry mogłabym kupić :-p co tu jest grane z tymi deskami? :-p
WPADAJ!:D a z deskami? mówisz o moim pytaniu do pyscka czy o moich superduper wizytówkach? Bo trzeba ci wiedzieć, że będą drwenane!:D

TRÓJKĄT?!?!?!?!?!! Żabo!!!!!!!!!!!!!!!!



Boooosz jestem pieprzoną zakonnicą....
:-D:-D:-D:-D umarłam ze śmiechu;P

Dołączam :)...niestety my starania zaczniemy dopiero w maju...ja bym chciała juz ale mąż musi się przygotowąc psychicznie :):-)

witam się i ja! Jeśli chodzi o techniczny aspekt starań, wczrraj na pozycję eksperta wysunęła się atan;P

Sleep nie ma cię czyżbyś się miętosiła ze swoimi wizytówkami? jakie one miały być?
DREWNIANE!!:-D:-D

Dziewczyny, wyjaśnijmy sobie tą kwestię raz na zawsze - one będą DREWNIANE! Ja wiem że ciężko w to uwierzyć, ale tak jest! będą piękne i drewniane!:D:D:D

nat: super że jesteś! Pokazuj michasia!! cieszę się, że wracacie do cyca po kryzysie:*

ps. wczoraj wpadła do nas ciocia filipa z aparatem a więc w albumie nowe zdjęcia:D uwaga.... ZE MNĄ! hahaha.. moje pierwsze zdjęcia z synem!:p
 
Ael Atan bo mam małego wampira :confused2: Michał mi poranił brodawki i nie widziałam gołym okiem krwi i okazało się, że Mały wysysał ją razem z pokarmem a potem strasznie wymotywał :-( od pediatry dostałam zakaz podawania mu mojego mleka i musiałam wyleczyć brodawki a do tego użyłam laktatora który jeszcze bardziej mi je zmasakrował i miałam jedne wielkie rany :sorry: ale już wyleczyłam i od jutro próbujemy znów :-) oby się udało!

Magda no pewnie :-) a Ty skąd jesteś bo zapomniałam :zawstydzona/y:

Sleepy też się cieszę, że wróciłam.. tutaj jak w domu a w domu najlepiej :-) a zdjęcia super.. ale Ciebie lachona!! :tak:

Atan mmmm cukinia :-)

Mój mały śpioch:





a tu zdjęcia robione przed chwilą:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry