Pyscek
:)
Ja mogę powiedzieć że weekend miałam starankowy w 100 % a szczególnie sobotę - bo miałam iuihej dziewczynki jak wam minal weekend byly staranka :-)


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ja mogę powiedzieć że weekend miałam starankowy w 100 % a szczególnie sobotę - bo miałam iuihej dziewczynki jak wam minal weekend byly staranka :-)
auper ze mialas fajna niedziele i oby te staranka weekendowe byly owocneJa mogę powiedzieć że weekend miałam starankowy w 100 % a szczególnie sobotę - bo miałam iuiniedziela zleciała u moich rodziców na obiadku było super
jeszcze nie uśmialiśmy się tak jak przez całą niedzielę, o dziwo babcia też z żartów i rozmów się śmiała
![]()
Cześć dziołchyjak tam samopoczucie u Was ?
u mnie dobre, chociaż ciągle czuje mojej jajniczkiw pracy wszyscy chorzy więc ja jak mogę staram się nie zarazić od nich ... ehh .. te pogody wykańczają człowieka
![]()