reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja pracuje w Prokuraturze Rejonowej nie opodal mojego miasteczka, praca cieżka, jak by to sie mogło wydawać :( Widze, że juz wszyscy poszli śpiochać:)
Dobranoc kobitki :)
 
reklama
magd@@@ witaj widamy w naszych skromnych progach:D
fifka ja kochanie w ciazy nie jestem a tez mam takie napady furii ze najlepiej to sie polozyc i ryczek haha
Mijenka co ty opowiadasz... co to sie działo????
sleepy no własnie moja kuzynka ma syna maxa i psa maxa w domu... glupio sie zlozyło.fajne te mebelki :p
fifka ja chyba bym padła bez zmywarki:)
atanku fajny ten komplet safari:)
ael superowo ze przekazujesz nam wiesci od mineralnej:D niech ci jakies zdjecie jeszcze wysle:D
słuchajcie a ja mam pytanie, bo tez mam takie ze tak powiem płaskie i dosc duze sutki i co wtedy jak dziecko nie moze sie z nich napic??
sleepy olivier mi sie bardziej podoba:D
Magd.a ja jestem uparta i tez bym sie nie dała chociaz wiem ze moja upartosc nigdy dobrze nie wrózyła.
w czasie kiedy ja was musiałam nadrobic wszystkie poszły spac??? jest tu jeszcze ktos?????
 
ja pracuje w Prokuraturze Rejonowej nie opodal mojego miasteczka, praca cieżka, jak by to sie mogło wydawać :( Widze, że juz wszyscy poszli śpiochać:)
Dobranoc kobitki :)

ło matko a co tam się robi? :-D

Mijenka co ty opowiadasz... co to sie działo????

chodzi Ci o naszą sylwestrową kłótnię? ogólnie za cały rok się zebrało... gdzieś tam wcześniej pisałam;-)

no ja jeszcze jestem bo czekam aż mąż przyjdzie do mnie:-D

przyszedł... to kolorowych;***
 
Ostatnia edycja:
w prokuraturze mam swój referat mam trzech Prokuratorów którzy zarzucają mnie robotą, musze pisać tj. przepisywać akty oskarżenia do Sądu, protokołuje jak przesłu****e podejrzanego prokurator itd taka papierkowa robota. ahh szkoda gadac
 
czyżby elaborat? :-D

Raczej mała książka XD

a ja zostawiam takie pytanie na koniec dnia.. Dołączycie mnie do kameralnych po tym pół roku, czy muszę sobie jeszcze zasłużyć?:zawstydzona/y:

ps. Dobranoc!:)

Z Tym do Magd.y :-)

ael superowo ze przekazujesz nam wiesci od mineralnej:D niech ci jakies zdjecie jeszcze wysle:D
słuchajcie a ja mam pytanie, bo tez mam takie ze tak powiem płaskie i dosc duze sutki i co wtedy jak dziecko nie moze sie z nich napic??

Zdjęcie małej widziałaś, a do wtorku wszystkie wytrzymacie jak Mineralna wróci :-)

Co do sutków, ważne by sutki były wystające a nie wciągnięte. Mogą być nawet płaskie a dziecko przy ssaniu sobie poradzi. Podenerwuje się trochę ale się nauczy. Dlatego ja polecam od razu zaopatrzenie się w kapturki, dzięki kapturkom sutki podczas ssania przybiorą odpowiedniego kształtu :-)
 
Atan widziałaś moją sukienkę?
a widziala ale neta mni wcielo juz jest wiec odpisuje ;-) ze slodziasta ale zeby podobna to ja niewiem... w ktorym miejsccu chyba w tym ze to sukienka ;-) a brzuszek sliczny w sukience ;-)

pyscek kochaNIE nie olaly cie :* kochamycie tylko ja juz tez dzis pisala jak sylwek a 1.1,12 minol na lezeniu w wyrku i tv i gadaniem troche z mezem ale sexu brak... a sie ogolilam.., aghh ...


mijenka kochanie wspolczuje klutni ;*
karla ja jestem ;-)

ael mam pytanko co do tych kapturkow to ktorewybrac i jaki rozmiar i jakiej firmy polecisz??

a wy gdzie poszly??
a na marcowkach pierwsze dziecko sie urodzilo :szok:
 
Ostatnia edycja:
ael mam pytanko co do tych kapturkow to ktorewybrac i jaki rozmiar i jakiej firmy polecisz??

A to zależy jak duże cyce kochana masz, bo jak duże to lepiej wziąć rozmiar M lub ewentualnie L, zawsze w sklepie można poprosić by pokazano jak wyglądają dane kapturki. Ja używałam kapturków BabyOno, są silikonowe miękkie i się fajnie sprawdziły. Lepiej nie patrzeć na firmę ale na charakterystykę kapturków. Po pierwsze lepiej by płatki otaczające sutek były duże, bo by ładnie się przyczepiły cycka, po drugie tylko silikonowe kapturki nie żadne inne, te są miękkie i łatwo je założyć. Fajnie jakby w zestawie było pudełko do kapturków. Każde kapturki z takimi cechami czy BabyOno czy Avent czy TT czy inne są dobre.
 
no chyba duze mam bo urosly i kolor zmienily i z F mi sie wylewa musze wiekszy stanik kupic
 
reklama
on o 6 do pracy wstaje a ja mam gloda w brzuchu musze isc cos zjesc :szok:

zjem i ide spac.. dobranoc:*
 
Do góry