reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ojoj neciuszka wspolczuje :*<glaszcze> mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i niemasz cukrzycy ciazowej bo inaczej bedzie dietka..
 
Atan też już tak nie uważam :-) Było minęło wiem, że na wiele mnie stać i że jestem kimś.! I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.! :-) A co z tym pokojem bo nie jestem w temacie.. :zawstydzona/y:
Pyscek oo jak bardzo się ciesze, że mogłam chociaż ta pomóc. ;**** No i głowa do góry i bierz się za pisanie tej pracy pani mgr.! ;-) I chylę czoła przed Tobą ja raczej pozostanę na licencjacie :-p.
 
a nie szkoda Ci bo to tylko 1,5 roku bądź 2 lata i masz mgr .. :-D zaczniesz i nim się obejrzysz to już będziesz kończyć ja tak mam ... dopiero co zaczynałam licencjat :p a już kończę mgr :-D
 
Czesc dziewczyny jestem wróciłam, wczoraj ze szpitala, troche najadłam się strachu , ale wsyztsko jest ok. :) Miałam jakiegoś małego krwiaka , który pękł, ale przez pierwszy dzień to latali przy mnie jak nie wiem... ale dopiero w drugim dniu stwierdzili krwiaka :( Kurcze nie nadrobie czytania , tyle piszecie :)
Pyseczku trzymaj się:) jestem z tobą :)
 
Pyscek nie wiem zobaczymy co wyjdzie w praniu bo jak bym go chciała robić to albo do Warszawy bym musiała jechać a nie lubię tego miasta albo Gdańsk.
Magda to dobrze, że wszystko już wszystko w porządku i dzidziusiowi nic nie jest. :-)
 
Pyscek tulę cię kochana... nie wolno tak myśleć... :-( wcale nie jesteś do niczego a każdy ma gorsze dni... pogadaj ze swoim facetem na pewno cię wesprze i podniesie na duchu... ja też mam czasem gorsze dni i czuję się beznadziejnie, ale zawsze wschodzi słonicę i jest lepiej :*

Magda@@ Super wieści! :tak: dobrze ze z maluszkiem wszytko w porządku ;-)


Netka tule cię kochana.... Napisałam na gg :*





A ja też mam gorszy dzień... dzisiaj mam ochote płakać jak bóbr... dobija mnie te moje siedzenie w domu... już od tak dawna utrzymuję dosłownie funkcję życiowe. Jem, oddycham, s*am i śpie... po prostu żyć nie umierać... :-( Ja wiem że cel jest szczytny i ze to dla Konrada i ze to ma ogromny sens... ale to nie zmienia faktu ze strasznie jest mi z tym ciężko...
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem wróciłam, wczoraj ze szpitala, troche najadłam się strachu , ale wsyztsko jest ok. :) Miałam jakiegoś małego krwiaka , który pękł, ale przez pierwszy dzień to latali przy mnie jak nie wiem... ale dopiero w drugim dniu stwierdzili krwiaka :( Kurcze nie nadrobie czytania , tyle piszecie :)
Pyseczku trzymaj się:) jestem z tobą :)

Oo to miałaś tak jak ja. Też miałam krwiaka, ale w 9 tygodniu. Dostałam lutkę i dupka i w 2 tygodnie zniknął, ale miałam też nakaz leżenia.


Pyscku, Klari, ja wam coś sklecę od serca, ale dopiero jak małego położę do spania, czyli gdzieś późno w nocy, ale mam nadzieję, że przeczytacie.


Necia kobitooo! Nie marudź, będzie dobrze! Wiesz jak to jest z lekarzami, panikują zamiast nas. Zrobią Ci badania i wszystko wyjdzie dobrze.
Powiedz mi ten kocyk dla Magdy to da się zmienić imię?
 
Do góry