• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po straconej ciąży

  • Starter tematu Starter tematu kalina
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Martoos to otwieraj worek bedziemy Ci wrzucac ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No i duzo przyjemnosci z samych dzialan;-)

Magda meskie plemniczki sa szybsze (co wiele tlumaczy dziwnych zachowan panow), a nasze sa za to bardziej wytrzymale (co rowniez i pozniej widac;-))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta- moja ciąża też sprzed 3 dni od owulacji :) Więc wiesz, Kochana...
Dla staraczków ~~~~~~~~~~~~~~~~ , dla potrzebujacych &&&&&&&&&&&&&
Sama należe do tych ostatnich .
U mnie- cisza, plamień od rana nie było. Leżę i czekam. Nawet specjalnie nie panikuję, bo kurczę wierzę że będzie dobrze, jakies takie mam przeczucie. Ale strachu się rano najadłam.
 
Dziewczynki wiecej myslec o fasolkach jak o wlasnym strachu, spokoj i opanowanie, a jak cos nie tak to biegiem sprawdzac...duzo nieprawidlowosci da sie opanowac o ile pojdzie sie na czas. A stres nam wszystkim jest zupelnie niepotrzebny.

Mnie juz u ginka chyba z automatu klada pod ktg, pewnie zrobil notke bo wszyscy sa az za uprzejmi;-)
Mowilam, ze bede mieszkac w gabinecie?;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry