reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam Dziewczynki!!!!!!!!

małgonia &&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze,wszystkie wiemy co to za stres....musisz uwierzyć,że będzie dobrze i zaczać cieszyć się ciążą,buziaki!!!

madziorek Maleństwo tak rosnie,że wszystko Ci w środku naciąga...to dobrze:-) a jeszcze pewnie dobrze pojadłaś przez święta więc nie było za dużo miejsca w brzuszku:-):-) po0zdrawiam

miczasia mi się wydaje,że krwawienie po stosunku na pewno nie jest czymś normalnym,ale może to tylko jakas nie groźna infekcja,pójdź do lekarza najlepiej....pozdrawiam

moniska &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za endometrium

rurka juz nie długo wszystkie bedziemy sie cieszyć mdłościami,bólami kregosłupa,piersi,zmianami nastroju a potem porodem:-)

carollina po co tak sie przemaczałaś w święta :angry:.............odpoczywaj jak najwięcej i zdrówka duuuuuużooooo!!!!

celta co u Was???jak Bąbelki??


Ja zaraz na rower wsiadam i mknę gdziekolwiek....dotlenić się.Im bliżej moich starań tym bardziej chcę i zarazem się boję,masakra jaki misz-masz mam w głowie!


Pozdrawiam wszystkie,staraczki,mamuśki,brzuchatki i te z poczekalni
:-D:-D
.

...........​miłego popołudnia!!


 
reklama
Karaiwina - zrobie fotke jak dojde troche do siebie. Obiecuje ;)

Madzorek - tez mam czasem takie bole. Juz zadziej niz przedtem. Zwlaszcza jak mam zaparcia. Moze faktycznie troche wiecej zjadlas w swieta i jelitka nie nadarzaja:)

Miczasia - ja tez nigdy nie krwawilam po przytulankach, ale jak bylam ostatnio u gina pytal mnie o to. Ja na Twoim miejscu upewnilabym sie ze wszystko ok.

Ania - bo w swieta przy gosciach i pieknej pogodzie tak trudno powiedziec "ide sie przespac" :) Niestety nikt tego nie przewidzial, ze tak sie stanie...

Rurka - ja tez dokladnie mialam rwe kulszowa, ale to bylo juz w pozniejszej ciazy jak Mikolaj juz byl spory i uciskal gdzies na jakis nerw w kregoslupie. Potem czasami sie to odzywalo. A teraz juz od tygodnia czasem pobolewa. Musze znowu kupic sobie taki maly drewniany masazer z wypustkami. Moj K czesto przed snem masowal mnie w okolicach krzyzowych i troche pomagalo. Niestety sie rozlecial;(

Moniska &&&&&&&&&&

Ameritum - i jak Evaqu? Probowalas ? Podzialalo ? Bo mi normalnie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki ruszylo, ale bez uzycia Evaqu;) nie tak juz calkiem normalnie, ale lepiej i opakowanie nadal cale. Mysle ze to albo dlatego ze sie troche balam tego uzyc, albo dlatego ze mdlosci troche przeszly i jem juz bardziej urozmaicone posilki. Raczej to drugie ;)

Dzisiaj tylko wstaje z lozka jak musze. Zawiozlam Mikolaja do zlobka dosc wczesnie bo wczesnie wstal. Pptem do lozka- spac. Teraz go przywiozlam i znowu w lozku leze ze spiacym Mikolajem.
Obiad zostal jeszcze ze swiat wiec tym przejmowac sie tez nie musze. Teraz najwazniejsze zeby wyzdrowiec...
 
Malgonia, wszystko jest dobrze, uwierz w to w końcu, limit pecha wyczerpałaś!!!! Teraz ja go mam, siedzi u mnie i się panoszy, wszystko się wali po całości. I nie wyglada jakby się miał wynosić ;-):-D:baffled: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Moniska, Ania jesteście młode, uda się, już niedługo! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hej ...Tydzien temu straciłam swoje maleństwo byłam w 9 tyg ciazy. Nie moge dojść do siebie . Poronilam samoistnie . Zaczęło sie od lekkiego krwawienia z ktorym udalam sie do lekarza niestety lekarz nie bardzo sie tym przeja i umówił mnie 3 dni pózniej na skan (usg ) po powrocie do domu po 2 godzinach dostałam silnego krwawienia z ktorym udalam sie do szpitala . No i stało sie straciłam płód :( Poradzcie mi jak długo mam czekac aby ponownie starać sie o malenstwo . I jak sobie poradzić ze stanem depresyjnym . Pozdrawiam
 
Kochane, dzięki za kciukasy - pomogły :) Endometrium prawidłowe i w ogóle wszystko w porządku. Bardzo mnie pan doktor podniósł na duchu, dobrze że poszłam. Tak więc w niedzielę jedziemy w góry i proszę o fluidki, dużo, dużo, dużo fluidków...

Ściskam mocno i trzymam za wszystkie kciuki!
 
karolinaa1213
[*] dla maleństwa, jeśli poroniłaś samoistnie, bez zabiegu, to możesz starać się już w kolejnym cyklu. Jak sobie poradzić? Nie ma cudownego sposobu, niestety. To boli bardzo. Wydaje mi się że z czasem przyzwyczajasz się do bólu więc potrzeba czasu. Mnie pomaga bliskość mojego M i rozmowa. Czasami trzeba się wypłakać, wykrzyczeć... Dziewczyny na forum dają niesamowite wsparcie. Ściskam Cię mocno!

ewik z tym "młoda" to trochę przesadzasz :) ale dzięki!!! z tym pechem to wiem jak to jest, atakuje kiedy najmniej się spodziewasz, chciałabym wiedzieć jak się tego cholerstwa pozbyć, myślisz że są limity?

malgonia1 Kochana Ty przecież wiesz że stres jest niewskazany! Jak umierałam ze strachu bo miałam plamienia w 13 tygodniu pan doktor pozwolił mi pic melisę, może spróbuj... Bardzo mocno trzymam kciuki za jutro!
 
Ostatnia edycja:
Karolinaa witaj. Przykro mi z powodu Waszej straty...
Wszędzie piszą, że ok 3 miesiece trzeba odczekać. Dobrze, żeby lekarz po pierwszej miesiączce potwierdził, że jest ok, macica oczyszczona i wtedy Ci powie ile masz odczekać, jeśli w ogóle. Z bólem emocjonalnym ciężko sobie poradzić, nie ma na to recepty. Tutaj się wspieramy i radzimy sobie jak umiemy. Bo w otoczeniu trudno o wsparcie. najczęściej spotkasz się z bolesnym lekceważeniem...
 
Eska ściskam i mooocno zazdroszczę radości i dumy :-)
Celta pisz kiedy będziecie mieć dzieci w domku &&&&&&&&&&&&&&&& Wam to bociek nie poskąpił uwagi w tym roku! :-D
Kasiuchna imię dla córci wybrane? Na kiedy termin? Odzywaj się częściej, będziemy się cieszyć razem z Tobą :tak:
Ściskam Was :-D mimo gigantycznej chandry :baffled:
 
reklama
Niestety przebywam w UK. Opieka medyczna jest tu straszna :( od lekarzy nic sie konkretnego nie mozna dowiedzieć . Nie powiedzieli dlaczego tak sie stało . Co prawda oczyścili mnie ale na pierwszym skanie (dzien po ) pokazało ze jeszcze nie do końca jestem oczyszczona . Dzisiaj miałam miec wizytę u lekarza ponowny skan lecz dostałam telefon ze nie musze na niego przychodzić, wystarczy ze zrobie test ciążowy za 2 tyg . Czy moje hormony opadły . ..Jestem naprawdę zawiedziona . W lipcu wybieram sie do PL chce wszystko sprawdzic i porobic sobie badania . .
 
Do góry