reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chce odczekać 2 cykle i ponownie starać sie o malenstwo . Dniami siedze na stronach internetowych i czytam o prawidłowym odżywianiu dla starających sie oraz o witaminach jakie trzeba zażywać . Czy wy tez dziewczyny starające sie ,macie jakias specjalna dietę oraz przyjmujcie witaminy ...kwas foliowy ?
 
reklama
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 15 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maja 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maja 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 12 maj 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014




POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
Rurka czerwiec/lipiec
ania-lipiec/sierpień
 
karolina przykro mi z powodu Twojej straty,wszystkie tutaj wiemy co przeżywasz,dodatkowo mieszkasz pewnie z dala od najblizszej rodziny to dodatkowo ciężko(wiem cos o tym).......jeśli chodzi o kolejne starania to ok 3 miesiecy musisz odczekac jesli byłaś czyszczona.........a jest tez wiele badań które trzeba zrobić do 8 tygodni po poronieniu więc rozejrzyj sie tam w UK bo pewnie Cie nie skieruja ale cos na własną rękę może??...przytulam i trzymaj się.....

ewik Kochana Nasza:happy: nie smuć się proszę:sorry:..........ech

..........dobranoc Babki!!!!!!!!!
 
PIETRUCHAAAAAAAAAA gratulacje!!! Dopiero teraz na forum weszła!!!
A Ty wiesz, że ja rok temu się dowiedziałam, ze jestem w ciaży i termin na koniec grudnia :D i tym spodobem od 25 grudnia mam Wiki!!!! Ale się cieszę!!!!!
zobaczysz jak super być Grudniówką :D
 
Karolinaa, wg mnie kwas foliowy jeszcze przed ciażą, regularnie to konieczne minimum. Nie uchroni Cię to przed ewentualnymi problemami ciążowymi ale Twoje dziecko ma szansę na uniknięcie wielu wad rozwojowych. A i Ty będziesz zdrowsza. Możesz brać preparaty dla ciężarnych z kwasem foliowym, minerałami, dha itp. Nie zaszkodzi a na pewno lepiej brać. Są trochę drogie ale inwestujesz w zdrowie swoje i dziecka.
 
Ewikewik . Napenwo zainwestuje w odpowiednie suplementy . Przez ostatni tydzien szukam wyszystkiego co jest nie zbędne przy planowaniu ciazy oraz co wspomaga szybsze zajście . Odpowiednia dieta suplementy ...Dopiero zapoznaje sie z tym wszystkim . wcześniej nie zdawałam sobie sprawy ze jest tego tak wiele . Dobrej nocki pozdrawiam .
 
karolina- naprawdę mi przykro, ;( światełko dla Twojego Aniołka (*). Ja odwracałam myśli, na 100000 różnych sposobów: praca, zajmowanie się sobą, domem. Nic sie niesprawdziło w 100%, choć ból z czasem dał się oswoić, ale dni tesknotyy zdarzaja się nadal....

Jadę o 11 do kelarza, ból znowu mnie zerwał z łóżka, lepiej dmuchać na zimne chyba.... Buziam i poranna porcja-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Madziorrek myślę że to dobra decyzja, ginek zrobi Ci i usg i na pewno uspokoi :) trzymam mocno kciuki!


Pozwalam sobie wkleić listę:

annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maj 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maj 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 12 maj 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 12 maj 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014



POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
Rurka czerwiec/lipiec
ania-lipiec/sierpień


Pozdrawiam :)

 
reklama
Madziorrek, będzie ok. Nie masz przypadkiem mięśniaków? Wtedy powiększająca się macica masakrycznie boli...
Annte, hop, hop! Masz dla nas dobre wieści? :-)
Joaro??????????
Mika, jak tam? Z takim brzuszkiem to już oficjalnie jesteś cieżarówką :-D
Miłego dnia dziewczyny.
A zaciążone proszę o słanie fluidów wieczorowa porą. Bez fluidów ani rusz :cool2:
 
Do góry