reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nie przejmuj się, dostaniesz leki i unormujesz tą prolaktynę ;) Dżoł dobrze pyta, czy nie byłaś pod wpływem stresu, dzień wcześniej uprawiałaś jakiś sport , a może były seksy z m? To wszystko ma wpływ na wynik. Poziom prolaktyny zmienia się też w ciągu dnia i gin zawsze kazał mi ją badać najszybciej koło 9 rano.
 
reklama
a jadlas przed badaniem ? bo trzeba byc na czczo, bez wysilku,bez stresu, w godz. 8-10 tip.
Tak bylam na czczo po 8, stres mam cal y czas niestety wysiłku nie miałam ale Za pomialam dowodu i przeleciałam się po schodach do auta nie ukrywam że się zakochałam przy tym ale wątpię żeby to była przyczyną tak wysokiego wyniku

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak bylam na czczo po 8, stres mam cal y czas niestety wysiłku nie miałam ale Za pomialam dowodu i przeleciałam się po schodach do auta nie ukrywam że się zakochałam przy tym ale wątpię żeby to była przyczyną tak wysokiego wyniku

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zamachałam sorki za błędy. Sexu nie było bo czytałam ze przed badaniem lepiej nie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Szukam dla siebie jakiegoś pocieszenia a wiem doskonale że wy zrozumiecie..
Jestem po trzech poronieniach 7 tydz w kwietniu , 7/8 w sierpniu i teraz 19 stycznia 13/14 tydz.
Myślałam że będzie dobrze. Teraz szukam odpowiedzi na pytanie dlaczego...
 
nie ma sie co zalamywac poniewaz przynajmniej juz wiesz co musisz zbic aby prawdopodobnie miec dzidze:) nic tylko do doktora po tabletki i dzialac:)

a ja mam do was dziewczyny takie pytanie... czy mierzylyscie temperature bedac na progesteronie i lutinusie rownoczesnie? mam podwyzszona .... chyba przez owulacje... nie wiem czy mierzyc czy to te leki ja podwyzszaja czy po prostu tak po owulacji?? zawsze czulam sie tak po owulacji wiec szczerze powiem to nie wiem co myslec?
 
Witaj samotnaja.
Mamy podobne "doswiadczenia" , ja poronilam w marcu, lipcu i teraz 12 stycznia. Robilas jakies badania , cos zlecil gin albo immunolog?


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPhone


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Szukam dla siebie jakiegoś pocieszenia a wiem doskonale że wy zrozumiecie..
Jestem po trzech poronieniach 7 tydz w kwietniu , 7/8 w sierpniu i teraz 19 stycznia 13/14 tydz.
Myślałam że będzie dobrze. Teraz szukam odpowiedzi na pytanie dlaczego...
Hej bardzo mi przykro z powodu Twoich strat :( robiłaś jakieś badania ? Brak mi słów mogę sobie tylko wyobrazić przez co przychodzisz :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry