reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mamagrzywacza w moim przypadku Duphaston, czyli syntetyczny progesteron nie wpływa na temperaturę, wcześniej brałam Luteine 50 i też nie zauważyłam, żeby miała wpływ.
Samotnaja witaj, bardzo mi przykro z powodu Twoich strat :(
Ewela naprawdę nie ma się co załamywać, taki problem to nie problem ;) Dostaniesz leki i prolaktyna spadnie.
Dziewczyny ja się staram w sumie od czerwca 2015, po drodze jedna ciąża - puste jajo płodowe, więc głowa do góry.
Stara ekipa jeszcze tu zagląda? Chciejka, rozmaryn, bafinka, beti, doris, martaha... Odezwijcie się laski co u Was.
 
Samotnaja nie potrafię sobie wyobrazic co czujesz:( Co mowi lekarz? :(..

Ewela nie zalamuj sie!to moze byc przyczyna wiec dobrze ze juz jestes na jakims tropie.Tabletki Castagnus obnizaja prolaktyne a podnosza progesteron jak cos.Bedzie dobrze!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Szukam dla siebie jakiegoś pocieszenia a wiem doskonale że wy zrozumiecie..
Jestem po trzech poronieniach 7 tydz w kwietniu , 7/8 w sierpniu i teraz 19 stycznia 13/14 tydz.
Myślałam że będzie dobrze. Teraz szukam odpowiedzi na pytanie dlaczego...
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat wiemy wszystkie co czujesz
Co mówi Ci lekarz juz po trzech poronieniach powinnaś zrobić badania i napewno będzie dobrze znajdziesz przyczynę dlaczego tak się dzieje, przyjmiesz odpowiednie leki i doczekasz się swojego upragnionego maleństwa ☺
 
Jestem umówiona na piątek ale strasznie się załamałam takim wynikiem

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie załamuj się będzie dobrze tak jak dziewczyny piszą dostaniesz leki na obniżenie i będzie ok ☺
Pomyśl sobie ze przynajmniej wiesz dlaczego się nie udaje i po wprowadzeniu leczenia jest duża szansa ze zaraz zobaczysz dwie kreseczki na teście ☺
 
Kochana nie załamuj się będzie dobrze tak jak dziewczyny piszą dostaniesz leki na obniżenie i będzie ok [emoji5]
Pomyśl sobie ze przynajmniej wiesz dlaczego się nie udaje i po wprowadzeniu leczenia jest duża szansa ze zaraz zobaczysz dwie kreseczki na teście [emoji5]
Dziekuje dziewczyny macie rację [emoji8][emoji7]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze nie byłam po trzecim poronieniu u mojej dr. Idę 9 lutego, na wypisie miałam że kontrol za 30 dni.
Po dwóch nie robiłam żadnych badań, mówiła że po trzecim.
Myślę żeby na co się da wziąć skierowanie na nfz.
Chwilowo jakas taka zdezorientowana jestem. We wtorek 17 byłam na badaniach prenatalnych i wszystko było ok, a w czwartek 19, krwawienie, zabieg i pustka...

Na początku 12 tyg dr kazała mi odstawić luteine, myślę że to był zły pomysł bo od tego momentu nasiliły mi się skurcze, bóle brzucha, potem plamienie. Nie wiem szukam przyczyny a może to wcale nie miało żadnego znaczenia...
 
Do góry