reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kurczę myślałam że ciąża gdy ma się to upragnione szczęście w domu bedzie łatwiejsza. A ja znowu się zamartwiam bo nie mam objawów i bije się z myślami czy WSZYTKO ok? Pozdrawiam Was niedzielnie babeczki
 
reklama
Madziorrek mam to samo-każdego dnia myślę, zastanawiam się i szukam serduszka detektorem, choć wiem, że jeszcze za wcześnie żeby coś usłyszeć ale łudzę się, że usłyszę :) (u mnie 11tc, w przyszłym tyg mam badania prenatalne). Mam milion zajęć przy Małej, ale i tak na to rozmyślanie to nie wpływa... A też myślałam, że mając dziecko da się zająć czymś myśli.
A Ty już jesteś po pierwszej wizycie u gin czy na razie tylko beta?
 
Ja kupiła angelcare za 50 zł i bardzo sobie go chwaliłam całą ciążę z Franiem;))

Ach natka, to dopiero pierwsza beta. Na powtórzeniowe nie latam przez brak kay i czasu.... w jednej chwili jestem pozytywnie naładowana i myśle że ta ciąza jest zdrowa i wsio super, po czym objawy wydają mi się za słabe i dobre samopoczucie leży w gruzach... Takie uroki chyba ;))
 
Ja kupiła angelcare za 50 zł i bardzo sobie go chwaliłam całą ciążę z Franiem;))

Ach natka, to dopiero pierwsza beta. Na powtórzeniowe nie latam przez brak kay i czasu.... w jednej chwili jestem pozytywnie naładowana i myśle że ta ciąza jest zdrowa i wsio super, po czym objawy wydają mi się za słabe i dobre samopoczucie leży w gruzach... Takie uroki chyba ;))

No ja właśnie tak samo miałam od początku, raz pozytywnie a za chwilę prawie depresja ;) ale tak jak mówisz, takie uroki chyba! Będzie dobrze, musi być :) Na kiedy planujesz wizytkę?

Dziewczyny udało się! Złapałam serduszko Maluszka...uff ale ulga :) przynajmniej na razie... ;)

Hajmal ja mam angelsounds, kupiłam coś za 120 zł. Nie pamiętam dokładnie. W poprzedniej ciąży kupiłam w 13 tc i od razu za pierwszym razem znalazłam tętno małej. Teraz udało mi się w 11 tc choć było to mega trudne bo szukałam sporo czasu. Ale ja generalnie detektor polecam. Naprawdę było to dla mnie duże uspokojenie w ciąży z Julką, nasłuchiwałam co 2 dni (bo przy ostatnim poronieniu serduszko stanęło a ja nie wiedziałam o tym przez 2 tyg) i przypuszczam że teraz będzie podobnie z tym uspokojeniem :)
 
Wizyta 15, czyli w połowie 7 tyg. Ale się nie nastawiam bo Franek jakimś cudem ukrywał się do 8 aż ;) pokazał sie dokladnie w 7 tyg i 3 dniu;)
 
Jest u nas szpital i mają naprawdę dobry oddział położniczy, prowadzą go lekarze z Warszawskiej w Białym, pielęgniarki są przemiłe, cesarek nie żałują, jedynie nie ma możliwości znieczulenia bo nie mają dodatkowego anastezjologa ,Ale naprawdę mogę polecić. Ja w listopadzie jak miałam zabieg byłam w szoku jak przy moim łóżku co chwile stała pielęgniarka głaszcząc mnie po głowie lub ręce... Do dr Alego na wizyty chodzę na NFZ, jedynie usg prywatnie bo w prywatnym gabinecie ma o wiele lepszy sprzęt niż w szpitalu [emoji5]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom


Juz teraz na Warszawskiej nie ma szpitala przeniesli ich na Skladowska do nowego budynku.

Teraz nadal starasz sie o kolejnego dzieciaczka jesli tak to kiedy testujesz? Fajnie ze jest ktos z jednych okolic. W Bialymstoku tez chyba te szpitale sa ok duze i dobrze wyposazone.
 
reklama
Juz teraz na Warszawskiej nie ma szpitala przeniesli ich na Skladowska do nowego budynku.

Teraz nadal starasz sie o kolejnego dzieciaczka jesli tak to kiedy testujesz? Fajnie ze jest ktos z jednych okolic. W Bialymstoku tez chyba te szpitale sa ok duze i dobrze wyposazone.
No teraz na Skłodowskiej wypasione są oddziały, rok temu na chirurgii leżałam i powiem że byłam w szoku, wszystko na najwyższym poziomie [emoji108] U nas też oddział jest świeżo po remoncie więc też wypas [emoji6] Jeśli chodzi o starania to w ogóle się nie zabezpieczamy, teoretycznie dni płodne zaliczone, ale nie wychodzi... Wydaje mi się że po zabiegu hormony się rozregulowały bo to już 3 cykl i znów nie czułam pracy jajników - po @ prolaktynę sobie zbadam, bo dziwne to że nie wychodzi tym bardziej że w obie poprzednie ciąże zaszłam za pierwszym razem... Ale staram się nie myśleć o tym za dużo i się nie nakręcać, bo zwariować idzie [emoji6]
A Ty masz już dzieci? Jak długo staraliście się o tą ciążę?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry