reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1486879435-aaaaaa.jpeg

Dodaję jeszcze jedno wyraźniejsze zdjęcie [emoji6] Powiedzcie że to nie moja wyobraźnia [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem przeszczęśliwa z tej wiadomości [emoji178][emoji173][emoji8][emoji7]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zabieg miałam 10 listopada więc to 3 cykl starań... Już myślałam że coś mi się popsuło po zabiegu bo i w tym cyklu kompletnie nie czułam owulacji ani nic innego...
Trzymam kciuki za Ciebie Kochana, bądź dzielna [emoji173][emoji8]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam dokladnie tak samo. Wogole nie czulam owulacji i brzuch bolal jak na okres. Bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
N
U nas już od usg w 11 tc był widoczny obrzęk, który narastał z każdym dniem. Lekarze podejrzewali wadę genetyczną, miałam mieć amniopunkcję dla potwierdzenia ale w terminie amnio okazało się, że ciąża obumarła. Po badaniach genetycznych po poronieniu wada potwierdziła się (była to wada przypadkowa, która zdarza się raz na 4000 urodzeń także u zdrowych par), byliśmy też w poradni genetycznej i po badaniach kariotypu wyszło że oboje mamy prawidłowy kariotyp. Pół roku po poronieniu zaszłam w ciążę, urodziłam zdrową córkę która ma 1,5 roku. Teraz jestem w kolejnej ciąży, w 12 tc. Wczoraj miałam badania prenatalne i na razie wszystko jest ok.
Natka gratuluję badan prenatalnych, mnie rozłożyło jakies grypsko teraz i z tym większym niepokojem czekam na środową wizytę... Buziaki dla staraczek i mamusiek
 
Kasia gratulacje [emoji8] piekne krechy [emoji7][emoji7][emoji7]
Ja w srode bylam u kolejnego gina ze wszystkimi swoimi wynikami, no i generalnie nie ma do czego sie przyczepic, zrobil wymaz z szyjki (narazie mam chlamydie ujemna, na reszte czekam) i dal skierowanie na nfz na histeroskopie ☹️ do czasu wynikow mamy sie zabezpieczac, wiec cykl albo dwa mam przerwy [emoji20] no i powiedzial ze po wynikach od razu dzialamy. Na nast. wizyte mam przyjsc juz z mezem. Podejrzewam ze zaproponuje nam iui. Bo przeciez wynik mojego badania moze ze mna omówic, maz do niczego nie potrzebny
Tylko moj jest narazie na nie [emoji57] bo mowi ze skoro sie udaje naturalnie to po co ingerowac... i maly dla niego to argument ze srednio zachodze raz na pol roku [emoji20] i szkoda czasu


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia gratulacje [emoji8] piekne krechy [emoji7][emoji7][emoji7]
Ja w srode bylam u kolejnego gina ze wszystkimi swoimi wynikami, no i generalnie nie ma do czego sie przyczepic, zrobil wymaz z szyjki (narazie mam chlamydie ujemna, na reszte czekam) i dal skierowanie na nfz na histeroskopie ☹️ do czasu wynikow mamy sie zabezpieczac, wiec cykl albo dwa mam przerwy [emoji20] no i powiedzial ze po wynikach od razu dzialamy. Na nast. wizyte mam przyjsc juz z mezem. Podejrzewam ze zaproponuje nam iui. Bo przeciez wynik mojego badania moze ze mna omówic, maz do niczego nie potrzebny
Tylko moj jest narazie na nie [emoji57] bo mowi ze skoro sie udaje naturalnie to po co ingerowac... i maly dla niego to argument ze srednio zachodze raz na pol roku [emoji20] i szkoda czasu


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Kochana i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki [emoji178][emoji110] Wszystko będzie dobrze a męża przekonuj żeby poszedł razem, w końcu lekarz pewnie wie co robi [emoji173]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do wyzyty to pojdzie, tylko chodzi ze do iui jest na nie.ale moze lekarz go przekona [emoji6]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry