reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Poronilam w 12tc. Mialam zabieg, bo po tabletkach sie nie oczyscilam. Lekarz kazal odczekac 2 cykle. Ja staralam sie od razu ale udalo mi sie zajsc po 2 miesiaczce. Teraz moje SZCZESCIE spo w lozeczku i ma 5 miesiecy[emoji4]
A ja obecnie staram sie o rodzenstwo dla niej[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
Witam chcialam sie poradzic mam ktore mialy taka sama sytuacje jak ja poradzci mi... w niedziele tj.11.02 poronilam samoistnie niezupelnie z usg puste jajo plodowe duzo krwi stracilam i mialam szybkie czyszczenie lekarze po pytaniu ile czekac aby sie ponownie starac odpowiadaja 2-3misiace ale ja nie chce tyle czekac czy jest mozliwr abym po 1 cyklu i oczywiscie po wizycie u ginekolga i stwierdzeniu ze jest dobrze , zaszla w ciaze ? czy jes ryzyko? odczekac i meczyc sie z mysla ze nie wytrzymam ? prosze doradzcie cos
Bardzo mi przykro.. mi lekarz po zabiegu pozwolił od razu się starać, myślę że to zależy dużo od lekarza inni mówią by czekać inni nie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja straciłam córeczke dość późno bo w 19tc.. Lekarz poważnym tonem oznajmił że wcześniej niż po 6mc nie mam co myśleć o ciąży.. Zakaz i koniec.. Od samego początku się nie zabezpieczaliśmy i po 4 mc od straty zaszłam w ciążę :) zaraz będę w połowie ciąży :)

p19u3e3kgl1jou2l.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Bardzo mi przykro jesli chodzi o strate :( a zaraz dziekuje za przyklad ktory daje mi otuche i zycze powodzenia jesli chodzi o rozwiazanie ttwojej ciazy :)

p19u3e3kgl1jou2l.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3[/QUOTE]
 
Do góry