reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczynki;) oj pamiętam to cholerne swędzenie - żebym ja wiedziała wcześniej że nie można drapać to moze bym rozstępów uniknęła, a tak mam com wydrapała...;) mnie zaczęło dokuczać dopiero w 8 msc, a na początku 9 mnie "wysypało":angry::rofl2: eh to chyba też geny a smarowałąm sie od 4 msc;)
myszko dzięki za podpowiedz z ryżem na mleku że ja sama nie wpadłam jutro na 2 śniadanie zrobię Małemu, super pomysł;) wiem że 9,5 msc to sporo karmienia ale wiesz ja tak sobie zaplanowałam że do roku a tu d...a chociaż z planowania to zazwyczaj nici wychodzą, kurde zawsze miałąm z tym problem;) no i moja "ukochana" szwagierka będzie miałą satysfakcję:wściekła/y::crazy: ciągle sie dopytywała czy jeszcze karmię, bo wiedziała że chce jak najdłuzej, a tu taki zonk - chyba jej nic nie powiem a co niech spada :-p
dziewczynki gratki za wszystkie wizyty:) nanu, kochająca mamo, myszka Wasze Maleństwa są przesłodkie:-D:-D oby więcej takich Maluchów na tym forum się pojawiało:tak::tak:
pozdrawiam milego popołudnia:-)
 
reklama
Ewelka jakby sam ryz z mlekiem mu niewchodzil to moze dodaj prazone jabluszko;-) ja uwielbiam takie jedzonko.
Ja tam bym jej nie mowila, a co ja to obchodzi tak na dobra sprawe?? ;-) niech sie buja na kwasne gofry i tyle:-D a 9,5 miecha :-)
 
endo powiedział, że FT4 ma prawo troszkę się obniżyć w II trymestrze i nic niepokojącego się nie dzieje.. Mam zbadac hormony za 4 tyg..

Więc to tyle z wizyty:-p
A teraz lecę na spotkanie z liceum z okazji 10-lecia matury..trochę mi się nie chce-ale z chęcią zobacze swoje stare 'psiapsiółki'.
Miłego wieczorka dziewczyny! i dzięki ponownie za kciuki!
 
Mamuska pewnie, ze owsianka ma wiecej skladnikow ale jak jej nie chce na mleku to moze polubi w rosolku;-), same platki sa mdle i moze dlatego dziec nie chce a watpie ze dosladzacie dzieciakom mleko;-) chociaz do owsianki mozna tez dodawac owoce :-)
 
Cześć babeczki.
Martoocha miłej zabawy!

U nas powoli leci. Ptysia po szczepieniu. Waga 4600, a ja dziś do gina idę mam nadzieję, że nic mi nie wynajdzie.

Miłego dnia
 
hej dziewczynki :-)

miłego dnia Wam życzę!
ja póki co sobie odpoczywam, ale już myślę, co by tu dzisiaj robić, muszę posprzątać, może jak starczy sił, to a prasowanie wypranych ciuszków się wezmę..

wikama ja przez tą nerkę właśnie w 20 tyg poszłam na l4, bo miałam atak kolki nerkowej. Mam poszerzony układ miedniczkowy.. nie wiem, z czego to się bierze

martoocha baw się dobrze

zapo ile ważyła Matylda, jak się urodziła?

nanu?
 
czesc dziewczyny :-)

Zapo to ladnie juz Matylda wazy :-) jest co nosic :-D u nas U4 w poniedzialek wiec zobaczymy ile Maly Rozbojnik ma na wadze teraz ale pewnie ponad 5kg i to dobrze ;-) ostatnio mi lewa reka siada w lokciu od ciezaru trzymania do odbicia i karmienia, probuje go przestawic na prawa reke ale on wybitnie nie chce i juz ustawia sie pod lewa i koniec ;-) i tak sie barujemy z flaszka bo nie widze co robie :-D

U nas piekna pogoda znow po wielu tygodniach zimnicy i deszczu wiec znow wybywamy na caly dzien:-)

Milego dnia dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry