reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czesc laseczki :D
Kurdeee ja dalej w zawieszeniu.. Na ktg doktorki powiedzieli ze ladne skurcze ale ja jakos nic nie czuje.. Mielu badac dzisiaj szyjke ale narazie cisza, smuali sie zeby maz i torba byli w gotowosci, ale ja jakos zblizajacego porodu nie czuje :/

Ozila gratuluje kreseczek ahh jak milo sie to czyta :D teraz nuuudnej i bezproblemowej ciazy zycze

Myszka to moze kamien sie juz ulotnil, oby :) moglabys wrocic do swoich chlopakow juz :)

Za staraczki mooooocne kciuki!! &&&&&

I dziekuje za kciuki, trzymajcie dalej :)
 
reklama
Ewelka no tak, nie sposob spamietac wszystkie dziewczyny (jeszcze "stare" pamietam, a juz w "nowych" i ich sprawach sie pogubilam calkiem :zawstydzona/y:) dlatego ciezko mi sie wstrzelic hihi

U nas generalnie wszystko w porzadku, mloda ladnie rosnie, jest grzeczna (tfu, tfu) i jakos nie mam z nia problemow. W niedziele wrocilismy z tygodniowego pobytu w gorach i naprawde bylo super.
Wyglada na to, ze moje problemy chwilowo sie skonczyly, zakonczylam wlasciwie moja kuracje tarczycowa i next controle za pol roku. Wszystko wyglada dobrze, markery negatywne, wiec ciesze sie.
3 tygodnie temu ochrzcilismy mloda i musze powiedziec, ze byl to dla nas bardzo emocjonujacy moment...
To chyba tyle tak na szybko ;-)

Pozdrawiam wszystkie i trzymam &&&&&&&&&& za staraczki:tak:
 
Izka dziekuje:-)
Ewcik tutaj nadaje relacje od Ciebie tez ;-)
A Twoj maly pewnie tak cichaczem..... zeby mamy nie wystraszyc sie szykuje i juz bedzie z Toba :-)
dalej 3 &&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Ewelko, przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale ostatnio mamy trochę pracy budowlanej koło domu i z wolnym czasem trochę gorzej, ale jestem na bieżąco.
Odpowiadając na Twoje pytanie- jednak okazało się że mój syn też miał małą przerwę między górnymi jedynkami. Na spokojnie znajdę odpowiednie zdjęcia i wkleję, by Ci pokazać. Najważniejsze że ta szpara się zmniejszyła i dziś nie wygląda to tak źle. A ja też nic z tym wcześniej nie robiłam, także chyba nie ma się czym przejmować.
Cdn....
;-)
 
Hej widzę, że co raz nas tu więcej Witam nowe dziewczynki i zapalam
[*] dla Waszych aniołków....
Izka widzę,że na dniach także trzymam kciuki za Was
Myszko Tobie też Zdrowia i tylko zdrowia;)
Kasiulek- czekamy na dobre wieści
Pozdrawiam całą resztę mamusiek i i oczekujące też;)
A Wy staraczki jak tam na jakim etapie jesteście?????
 
Melduję się... chora.
Dzisiaj mi trochę lepiej, za to wczoraj i przedwczoraj to myślałam że zdechnę.
Nina chora od czwartku, w sumie to nie wiadomo co jej jest, bo ma katar, wymiotuje, kiepsko je, rozwolnienie ale nie ma gorączki i ma dobry humor, nie jest opiszczona; lekarka powiedziała że JEST ZDROWA a to co ma, to na zęby.
Tak jakoś kulejemy obie w ostatnich dniach.
 
DO MAMUSIEK !!
Mam wrażenie że Nina wymiotuje wszystkim oprócz mleka, czy miałyście tak kiedyś? Albo słyszałyście o czymś takim.
Kurcze nie wiem co jej jest, lekarka twierdzi że zdrowa, a ona zwraca każde jedno jedzenie jeżeli to nie jest mleko :-(
 
Izka nie odpuszczamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!
Myszko mam nadzieję, że już lepiej :*
Ozila gratulacje!!! Niech to będzie 9 nudnych miesięcy!!!!!! Chociaż nadprogramowych wizyt pewnie też kilka zaliczysz ;) Ja najchętniej podłączyłabym się do USG na 24h
Michalina co u Was? Jak samopoczucie? Ja 1.08 mam usg połówkowe – i zaczynam już czuć poza łaskotaniem takie delikatne „puknięcia” – jeszcze nieregularnie ale strasznie cieszą :)
Karo super, że wszystko się udało
Za wszystkie staraczki ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Hey kobitki!
Wizyta krótka i rzeczowa.. Z szyjką wszystko ok-długa i zamknięta, na twardnienia/stawianie się brzucha dostałam Luteinę dopochwowo 2 x 2, malutka główką do dołu się już przekręciła. Ginek nie podał mi jej wagi-tylko powiedział że wszystko super i tyle..a ja zapomniałam spytać..

Zapisaliśmy się do szkoły rodzenia.
Jakoś dzisiaj zestresowana chodzę..a przecież wizyta ok i malutka się cudnie rusza.. Już chciałabym być w 'bezpiecznym terminie'..ostatnio czas u mnie troszkę zwolnił (od ostatniego tygodnia). Może dlatego że więcej się przejmuję..
 
Do góry