reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja wracam do testów po ponad roku A temp nigdy nie mierzylam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie muszę się doczekać miesiączki w maju A później będę planować no i czekam aż kurier przyjedzie do mnie z produktami z apteki online
Ja czytałam bardzo dobre opinie o Supramen, ale dość drogi.. w Pl jest dostępny i kosztuje ok 200 zł..
 
Ja wracam do testów po ponad roku A temp nigdy nie mierzylam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie muszę się doczekać miesiączki w maju A później będę planować no i czekam aż kurier przyjedzie do mnie z produktami z apteki online
Ale w sumie nie.. nie jest jakoś drogi, bo cena za 120 tabletek..
 
Dziewczyny tak siedzę czytam i się zastanawiam.. niektóre z nas nie czują nic po owulacji, a inne mają masę dolegliwości..Jak myślicie która opcja lepsza? Ja się właśnie zastanawiam się co lepsze.. niektóre z was którym się udało pisały mi, że miały bóle na miesiączke i okazało się, że są w ciąży, ale mnie to jakoś nie pociesza, wręcz dołuje.. :(
 
Hej dziewczyny tak sie zastanawiam czy wiecie moze od ktorego dc mozna pojsc na bete zeby bylo juz cos wiadomo? Bo ja mam 26dc przy 30 i sie zastanawiam czy jesli mi sie udalo to czy beta by juz to pokazala? Poprostu zrzera mnie ciekawosc i niecierpliwosc.
Powinna już wyjść, mi wyszła. Natomiast jeśli bralas zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, może Ci wyjść zafalszowany wynik. Wtedy lepiej poczekać i zrobić po terminie miesiączki.
 
Dziewczyny ja jak nie miałam monitoringu to mierzyłam temperature, żeby wiedzieć czy owulacja była. Przy cyklach bezowulacyjnych wg nie wzrastała. Ale przy tym ostatnim pomimo, że nie chodziłam do lekarza, widziałam że owulacja była. Byłam wtedy dużo spokojniejsza, bo wiadomo że coś się dzieje. Polecam wam chociaż tą metodę, bo skąd macie wiedzieć, że jajeczka pękają? Dla lekarza to też może być podpowiedź :)
 
Bralam zastrzyk wiec wstrzymam sie do terminu @ a pozatym nic a nic nie wskazuje na to zeby cos bylo na rzeczy bo czuje sie jak co cykl zadnych nowosci nie odczuwam.
Powinna już wyjść, mi wyszła. Natomiast jeśli bralas zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, może Ci wyjść zafalszowany wynik. Wtedy lepiej poczekać i zrobić po terminie miesiączki.
 
reklama
Dziewczyny w pracy dzwignielam cos ciezszego i tak mnie brzuch rozbolal ze juz wiem ze @ przyjdzie i to wczesniej niz jej termin[emoji20]
 
Do góry