reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Nie mówię że bierzesz na siłę. Jeżeli ktoś ma problem z owu to jak najbardziej polecam ten lek. Mój lekarz po prostu nie sprawdził... Wyniki ja i mąż mieliśmy dobre to nie wiedział co robić dalej więc dostałam te leki.... Warto sprawdzić u lekarza w odpowiednim dniu cyklu czy pęcherzyki są:)
Ja mieszkam w Niemczech tu trudno o dobrą opiekę medyczną, ale jedno usg miałam i pęcherzyki były i pękły z tego co mi wiadomo. Nie wiem każdy ma swoje zdanie, ale ja polecę każdemu kto się stara i nie wychodzi. Jest pewność, że owu jest i można się spokojnie starać :)
 
reklama
Ja mieszkam w Niemczech tu trudno o dobrą opiekę medyczną, ale jedno usg miałam i pęcherzyki były i pękły z tego co mi wiadomo. Nie wiem każdy ma swoje zdanie, ale ja polecę każdemu kto się stara i nie wychodzi. Jest pewność, że owu jest i można się spokojnie starać :)
A biorąc clo nie wiedząc czy ma się tak naprawdę owu to clo jej nie zablokuje?
 
Ja mieszkam w Niemczech tu trudno o dobrą opiekę medyczną, ale jedno usg miałam i pęcherzyki były i pękły z tego co mi wiadomo. Nie wiem każdy ma swoje zdanie, ale ja polecę każdemu kto się stara i nie wychodzi. Jest pewność, że owu jest i można się spokojnie starać :)
Jak najbardziej polecam ten lek tylko po prostu uważam że powinien być zapisany w przypadku problemów z owu. Trzymam ciągle za was wszystkie cały czas kciuki:) ja po prostu miałam źle doświadczenie z lekarzem który mi to zapisał i na dodatek po tych 3 cyklach jak nie wyjdzie kazał przyjść to zrobi mi droznosc laparoskopowo dobrze ze nie szłam. U nas to siedziało po prostu w głowie i najprawdopodobniej udało się bo wyniki anemi mi się polepszyly. Trzymam kciuki żeby 2019 był wasz:*
 
Jak najbardziej polecam ten lek tylko po prostu uważam że powinien być zapisany w przypadku problemów z owu. Trzymam ciągle za was wszystkie cały czas kciuki:) ja po prostu miałam źle doświadczenie z lekarzem który mi to zapisał i na dodatek po tych 3 cyklach jak nie wyjdzie kazał przyjść to zrobi mi droznosc laparoskopowo dobrze ze nie szłam. U nas to siedziało po prostu w głowie i najprawdopodobniej udało się bo wyniki anemi mi się polepszyly. Trzymam kciuki żeby 2019 był wasz:*
No tak tylko jeśli ja nie wiem czy mam owu. Nie odczuwam objawów okoloowulacyjnych ani samych owulacyjnych testy kiedyś robiłam to na 6 cykli tylko w 1 cyklu mi pokazał owu temp nigdy nie mierzylam. I właśnie nie wiem jak jest w DE z monitoringiem cyklu żeby się dowiedzieć że owu jest pęcherzyk jest dominujący i czy dochodzi do pęknięcia. A nie wiem czy mój gin zrobi mi monitoring owu.
 
No tak tylko jeśli ja nie wiem czy mam owu. Nie odczuwam objawów okoloowulacyjnych ani samych owulacyjnych testy kiedyś robiłam to na 6 cykli tylko w 1 cyklu mi pokazał owu temp nigdy nie mierzylam. I właśnie nie wiem jak jest w DE z monitoringiem cyklu żeby się dowiedzieć że owu jest pęcherzyk jest dominujący i czy dochodzi do pęknięcia. A nie wiem czy mój gin zrobi mi monitoring owu.
Ja robiłam testy owu ( przed braniem clo ) niby były pozytywne, ale ciąży brak.. lekarz nigdy nie mówił o monitoringu.. dopiero jak zaczęłam brać Clo.. ja akurat w 13dc byłam przed samą owu.. w czwartek to było.. na pogotowiu byłam w pon albo wtorek i było już po wszystkim..
 
Niestety[emoji26] @ przyszla zrujnowala caly cykl [emoji20] jestem zalamana a juz mialam taka nadzieje[emoji22] i jeszcze malpa przyszla 6 dni wczesniej[emoji20][emoji22][emoji22][emoji22]
 
Nigdy przed miesiączką nie masz bóli brzucha ani nic? Ja ogolnie nie miałam.. zawsze bolał brzuch pierwszy dzień miesiączki, ale odkąd biorę clo brzuch boli już od połowy cyklu..

Nigdy, zawsze dzień przed bulgota w macicy i wiem ze będzie @ na 100% będzie
Boli w pierwszy dzień ale lekko. Przy clo nie ma różnicy, tak samo mam. Każda z nas jest inna wiec trudno porównywać. Ja już się wyleczyłam z doszukiwania się jakiś znaków, już przeszłam różne kolory śluzu, położenie szyjki, temperaturę i nie ma reguły jeżeli o mnie chodzi. Czekam spokojnie na długo spóźniający się okres [emoji28]
 
reklama
Do góry