reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Czy mialyście plamienie owulacyjne? U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu, wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywnie a dzisiaj wystąpiło plamienie. Nigdy tak nie mialam i trochę mnie to martwi.
Nie każda kobieta ma plemienia owulacyjne. I to nic złego. A masz możliwość iść do gin na dniach potwierdzić owu przez USG?
 
reklama
Czy mialyście plamienie owulacyjne? U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu, wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywnie a dzisiaj wystąpiło plamienie. Nigdy tak nie mialam i trochę mnie to martwi.
Miałam raz, niewielka ilość podbarwionego śluzu w okresie okołoowulacyjnym. Chociaz akurat bez CLO
 
Czy mialyście plamienie owulacyjne? U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu, wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywnie a dzisiaj wystąpiło plamienie. Nigdy tak nie mialam i trochę mnie to martwi.
Ja miałam wpierwszej ciąży, choć nie wiem czy było to akurat owulacyjne. Lekko krwawiłam jakieś 3 dni po owu. Owu potwierdzona na monitoringu, miałam wtedy też zastrzyk ovitrelle
 
Ja jestem w 5 dniu po odstawieniu duphastonu. Piersi mnie bola już od jakiegoś tygodnia, jestem cała wysypana w wypryskach. Obstawiam, że jutro przyjdzie @, bo dziś zauważyłam śluz z domieszką krwi. I zacznę kolejny cykl z clo. Zobaczymy co z niego wyniknie.
 
Poszłam dziś na kolejny monitoring, 15 d.c, pęcherzyk nie pękł i ma już 25 mm- to samo co miesiąc temu. Czyli drugi cykl nieudany, chociaż miesiąc temu pęcherzyk w końcu pękł, ale widać jest za duży i nie uwalnia komórki jajowej. W ostatnim 3 podejściu mam zrobić zastrzyk z Ovirelle przy wielkości 19 mm (o ile urośnie jakiś). To będzie ostatnia szansa.
:( Mam ochotę się poddać i przestać robić sobie nadzieję
 
Ja ostatni cykl clo.

Nowy lekarz zlecił progesteron i prolaktyne z obciążeniem. Zobaczymy co dalej.


Do tego cyklu podchodzę bardziej na luzie.
 
Ja już chyba nie potrafie podejść na luzie, ciągle jest nadzieja i jednego dnia znika. Co jedną rzecz wyeliminuje to pojawia się kolejna przeszkoda. Przy jakiej wielkości pęcherzyków u Was dochodzi do owulacji?
 
No to zaczynamy następny cykl z clo. Dzisiaj kontrolne usg w 19 dniu cyklu czy doszło do owu no i nic z tego pęcherzyk 29mm.
 
reklama
Poszłam dziś na kolejny monitoring, 15 d.c, pęcherzyk nie pękł i ma już 25 mm- to samo co miesiąc temu. Czyli drugi cykl nieudany, chociaż miesiąc temu pęcherzyk w końcu pękł, ale widać jest za duży i nie uwalnia komórki jajowej. W ostatnim 3 podejściu mam zrobić zastrzyk z Ovirelle przy wielkości 19 mm (o ile urośnie jakiś). To będzie ostatnia szansa.
:( Mam ochotę się poddać i przestać robić sobie nadzieję
Nie mów że ostatnia szansa. Trzeba wierzyć że się uda [emoji8]
 
Do góry