reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Jest bardzo dużo czynników, które mogą przeszkadzać w zajściu w ciążę. Badania hormonalne robiłaś? Wymaz na bakterie? Często też stres blokuje. Który to cykl starań?
3 cykl a od 2 mam normalnie owulacje. Robiłam hormony no i wyszły teoretycznie jak na zespół policystycznych a tarczyce mam dobra.
 
reklama
Za małe endo to ile ? Czytałam gdzieś na forum że musi byc przynajmniej 6-7 żeby było zagnieżdżenie.
Skoro dostałaś lek to koniecznie weź ! Dla dzidzi wszystko :)
Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki i endo rośnijcie !!!!!
Moje endo ma 6,7 w 10 dc. Mam lek dla kobiet w okresie menopauzy. I biorę a jakże :)
Jutro USG i ocena, jeśli endometruium urośnie i pęcherzyk to zastrzyk i niech się dzieje :)
 
Cześć! Ja po 3 cyklu z clo... myślałam ze wyjdzie wszystko ok ale i nie wyszło. Robiłam dzisiaj bete, nie jestem w ciąży a miałam super pęcherzyk, potwierdzona owulacje. Wszystko to co trzeba było zostało zrobione. Mąż tez ma dobre wyniki. Wiec nie wiem czy to siedzi mi w głowie czy co...
Takie posty odbierają i mi nadzieje :) jeśli wam nie wychodzi a idziemy podobna ścieżka to i pewnie mi się nie uda. To nie takie proste :(
 
Takie posty odbierają i mi nadzieje :) jeśli wam nie wychodzi a idziemy podobna ścieżka to i pewnie mi się nie uda. To nie takie proste :(
Niestety Clo to nie jest cud, że jak się wezmie to każda zachodzi. Jednak są dziewczyny na tym forum, ktorym się udało. Choć tych nieudanych cykli jest więcej. To normalne, bo każda z nas pisząc tutaj ma problem z zajściem i w wiekszości nie znamy konkretnej przyczyny, zeby móc ją łatwo wyeliminować.
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was z tarczyca ??bo to też jest bardzo częsty problem że nie wychodzi. Czasami wystarczy wyrównać np poziom tsh i już może być dobrze. Jak nie bylyscie długo u endokrynologa to naprawdę dobrze go odwiedzić i popytać o różne sprawy i zrobić sobie jakieś podstawowe badania :)
 
Do góry