reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja nie miałam zastrzyku, pęcherzyk nie był po clo. Od tego cyklu miałam letrozole czy jakoś tak. On nie ingeruje w endo.
Słyszałam o tym Letrazolu. Że dobry. Masz to od zwykłego gina? Przeraża to, że to jest lek na raka piersi, więc niezła chemia...... Ale pewnie i ja będę musiała go kiedyś wziac na stymulację.
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tym Clo. Lekarze oczekują że kiedy niby ma być owulacja w cyklu z clo? Bo mi lekarka kazała przyjść 13-15 dc i wtedy oceniamy i tak dalej, a niektóre z was mówią że jak w 9dc jest mały to już lekarz mówi że z owu nic nie będzie. Dziwne....
 
Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....
Ja mam podoba sytuacje... mój 4 cykl z clo i chyba ostatni bo nie wiem czy jest sens brać dalej. 2 i 3 cykl piękny pęcherzyk ale nic z tego... dzisiaj 12 dzień 4 cyklu z clo. Nie mam ewidentnego pęcherzyka tylko jakieś małe 11 mm , w lewym jajniku coś jest ale nie widać dokładnie ile ma... mnóstwo małych pęcherzyków których wcześniej nie było... endo 10.4. Już chyba nie ma dla mnie nadziei mimo ze owulacje zazwyczaj mam w 17 dniu cyklu, a w 12 nie ma jednego dominującego... może coś urośnie może nie. Nie wiem ale trochę się załamałam tym.
 
Ja mam podoba sytuacje... mój 4 cykl z clo i chyba ostatni bo nie wiem czy jest sens brać dalej. 2 i 3 cykl piękny pęcherzyk ale nic z tego... dzisiaj 12 dzień 4 cyklu z clo. Nie mam ewidentnego pęcherzyka tylko jakieś małe 11 mm , w lewym jajniku coś jest ale nie widać dokładnie ile ma... mnóstwo małych pęcherzyków których wcześniej nie było... endo 10.4. Już chyba nie ma dla mnie nadziei mimo ze owulacje zazwyczaj mam w 17 dniu cyklu, a w 12 nie ma jednego dominującego... może coś urośnie może nie. Nie wiem ale trochę się załamałam tym.
Może da Ci coś mocniejszego, może zwiekszy dawkę?
 
Ja mam podoba sytuacje... mój 4 cykl z clo i chyba ostatni bo nie wiem czy jest sens brać dalej. 2 i 3 cykl piękny pęcherzyk ale nic z tego... dzisiaj 12 dzień 4 cyklu z clo. Nie mam ewidentnego pęcherzyka tylko jakieś małe 11 mm , w lewym jajniku coś jest ale nie widać dokładnie ile ma... mnóstwo małych pęcherzyków których wcześniej nie było... endo 10.4. Już chyba nie ma dla mnie nadziei mimo ze owulacje zazwyczaj mam w 17 dniu cyklu, a w 12 nie ma jednego dominującego... może coś urośnie może nie. Nie wiem ale trochę się załamałam tym.
Jeżeli owulacja będzie jak zwykle koło 17dc to w 12dc pęcherzyk 11 to myślę że urośnie. No i endo jakie ładne... Ja mam kiepskie bo 7.2
 
Dziewczyny a jak to jest z tym Clo. Lekarze oczekują że kiedy niby ma być owulacja w cyklu z clo? Bo mi lekarka kazała przyjść 13-15 dc i wtedy oceniamy i tak dalej, a niektóre z was mówią że jak w 9dc jest mały to już lekarz mówi że z owu nic nie będzie. Dziwne....
Czytałam dzisiaj ulotke dokładnie i jest tam wspomniane że owu po CLO powinna być między 11 a 15dc a co jak cykle są dłuższe i owu jest np 17-19dc. Myślę że to zależy od kobiety. W 13dc jeszcze mały pęcherzyk, idę w 16dc i zobaczymy co coś urósł...
 
reklama
Mnie tak bolały. W ostatnim cyklu na przemian lewy i prawy i czasami nawet bardzo mocno. Nawet też pytałam na forum czy właśnie po clo to normalne że boli mnie też prawy, a miałam owu z lewego.
Dzisiaj mam 14dc i dokładnie to samo. Raz jeden, raz drugi. Mniej więcej od południa się ciągnie? I co to ma znaczyć? Owulacja czy efekt uboczny Clo?
 
Do góry