reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Tak[emoji1745] myślisz że niesłusznie? To w sumie będzie moja pierwsza stymulacja na wzrost. W poprzednim miesiącu dostałam ovitrelle na pękanie ale i tak nie pękło.
Clo jeszcze bardziej Ci powiększy torbiel. Ja jak miałam torbiel to odstawiłam clo a brałam anty 21 dni później usg w czasie @ I jak gin stwierdził że nie ma już torbieli wróciłam do clo
 
reklama
Cholera wie.. zobaczymy co się będzie działo po clo ale to co piszesz ma sens. Lekarzowi ufam (póki co[emoji23]) więc posłucham i wezmę tak jak kazał.
 
Cholera wie.. zobaczymy co się będzie działo po clo ale to co piszesz ma sens. Lekarzowi ufam (póki co[emoji23]) więc posłucham i wezmę tak jak kazał.
Clo to lek na stymulacje i stymuje Ci też torbiel . Skoro ufasz lekarzowi spoko . Ja miałam torbiel 4 cm i automatycznie gin kazał odstawić clo aż to wyleczymy. Dziewczyny na forum też tak miały
 
Może lekarz myśli, że torbiel zniknie po okresie? Tak czy owak ja bym poszła sprawdzić nim zaczniesz brać tabletki. Jeżeli torbiel nadal będzie to możesz sobie tylko zaszkodzić, więc nie warto ryzykować. Tak samo jak cykl bez monitoringu jest bez sensu, bo nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na leki. Pęcherzyki mogą wcale nie rosnąć, mogą nie pękać i robić się torbiele, może być ich kilka, itp.
 
Może lekarz myśli, że torbiel zniknie po okresie? Tak czy owak ja bym poszła sprawdzić nim zaczniesz brać tabletki. Jeżeli torbiel nadal będzie to możesz sobie tylko zaszkodzić, więc nie warto ryzykować. Tak samo jak cykl bez monitoringu jest bez sensu, bo nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na leki. Pęcherzyki mogą wcale nie rosnąć, mogą nie pękać i robić się torbiele, może być ich kilka, itp.
Otóż to
 
Może lekarz myśli, że torbiel zniknie po okresie? Tak czy owak ja bym poszła sprawdzić nim zaczniesz brać tabletki. Jeżeli torbiel nadal będzie to możesz sobie tylko zaszkodzić, więc nie warto ryzykować. Tak samo jak cykl bez monitoringu jest bez sensu, bo nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na leki. Pęcherzyki mogą wcale nie rosnąć, mogą nie pękać i robić się torbiele, może być ich kilka, itp.
Kurde... Tylko że torbiel zazwyczaj znika po okresie a ja mam brać clo od 3 dc [emoji1745] wiecie ja jednak zaufam no w końcu ktoś tu medycynę kończył i nie bylam to ja [emoji23] wydaje mi się że pęcherzyki które rosną są zbyt grube jak to wspominał lekarz i przez to nie pękają nawet po zastrzyku. Mam zmiany endometrialne. Myślę że jego celem jest stymulacja pęcherzyka lepszej jakości ? [emoji1745] Może taki po clo będzie bardziej podatny na zastrzyk?
 
Kurde... Tylko że torbiel zazwyczaj znika po okresie a ja mam brać clo od 3 dc [emoji1745] wiecie ja jednak zaufam no w końcu ktoś tu medycynę kończył i nie bylam to ja [emoji23] wydaje mi się że pęcherzyki które rosną są zbyt grube jak to wspominał lekarz i przez to nie pękają nawet po zastrzyku. Mam zmiany endometrialne. Myślę że jego celem jest stymulacja pęcherzyka lepszej jakości ? [emoji1745] Może taki po clo będzie bardziej podatny na zastrzyk?
Stymuluje ilość i wielkość a nie jakiś . Zazwyczaj a jak ci nie zniknie i w 3 dc weźmiesz clo i zrobi się tak duży że operacyjnie trzeba będzie gi usuwać? Clo stymuluje pracę jajników. Pomysł sama będzie Ci stymulować jajnik i torbiel na nim . Nic Ci nie zaszkodzi skonsultować się z innym lekarzem
 
Kurde... Tylko że torbiel zazwyczaj znika po okresie a ja mam brać clo od 3 dc [emoji1745] wiecie ja jednak zaufam no w końcu ktoś tu medycynę kończył i nie bylam to ja [emoji23] wydaje mi się że pęcherzyki które rosną są zbyt grube jak to wspominał lekarz i przez to nie pękają nawet po zastrzyku. Mam zmiany endometrialne. Myślę że jego celem jest stymulacja pęcherzyka lepszej jakości ? [emoji1745] Może taki po clo będzie bardziej podatny na zastrzyk?
Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Ja bym to skonsultowała, bo szkoda ryzykować. Lekarze teraz przez covid też ograniczają liczbę wizyt. Z drugiej strony wiem, że są lekarze, którzy przy clo nie zawsze robią monitoring. Co nie znaczy, że jest to bezpieczne szczególnie, gdy jest torbiel.
Jaką jednostkę zastrzyku przyjęłaś na pęknięcie? Czasami 5000 to za mało i potrzebna jest podwójna dawka
 
Nie wiem niestety jaka to była jednostka. Tak jak pisałam rozumiem wasz tok i uważam że jest to dość prawdopodobne. Nie mniej tak jak wcześniej pisałam ufam lekarzowi i przyjmę lek tak jak przepisał. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie zmienić lekarza lub co gorsza nie wziąć lęku i powiedzieć mu na wizycie że nie wzięłam bo wyczytałam na forum że być może clo spowoduje u mnie torbiel. [emoji3526] Wiecie to w sumie po co do niego chodzę skoro sama się diagnozuje [emoji23] i sama chce się leczyć [emoji6] dziękuję dziewczyny za rady! Dam znać jak będzie nawet jeśli będzie tak jak piszecie [emoji3526]
 
reklama
Nie wiem niestety jaka to była jednostka. Tak jak pisałam rozumiem wasz tok i uważam że jest to dość prawdopodobne. Nie mniej tak jak wcześniej pisałam ufam lekarzowi i przyjmę lek tak jak przepisał. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie zmienić lekarza lub co gorsza nie wziąć lęku i powiedzieć mu na wizycie że nie wzięłam bo wyczytałam na forum że być może clo spowoduje u mnie torbiel. [emoji3526] Wiecie to w sumie po co do niego chodzę skoro sama się diagnozuje [emoji23] i sama chce się leczyć [emoji6] dziękuję dziewczyny za rady! Dam znać jak będzie nawet jeśli będzie tak jak piszecie [emoji3526]
Ja jak miałam torbiel poleciała jeszcze do innego giną powiedział to samo , no ale oczywiście koledzy z moim i pytał się czy nie mam co robić tylko po lekarzach latać.
 
Do góry