reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej:) U mnie dziś 24 dc. Od wczoraj bolą mnie sutki. I ogólnie czuję bardzo osłabiona.
Ale obiecałam sobie,że zrobię betę dopiero jak się @ spóźni. Czy najwcześniej w następny weened:)
 
reklama
Na ulotce clo pisze ze od 5 dnia przy normalnych cyklach a przy szybkiej owulacji np. w 12dc bierze się od 2 dnia

Czyli wszystko jasne, w moim przypadku będzie to 2dc. Nie czytałam ulotki bo jeszcze czekam na leki. Dziękuje za informacje.
W takim razie duphaston tez trzeba będzie zażyć szybciej
 
Czyli wszystko jasne, w moim przypadku będzie to 2dc. Nie czytałam ulotki bo jeszcze czekam na leki. Dziękuje za informacje.
W takim razie duphaston tez trzeba będzie zażyć szybciej
Z duphastonem bym się jednak nie spieszyla bo jeżeli owulacja wystąpi później a może się tak zdarzyć to ja wstrzyma
 
Witam mam pytanie czy któraś z Was miała taką sytuację że najpierw 10 dni plamienia później 3 dni normalnie @ leciała od tego czasu po 14 dniach znowu przyszła @ trwała do wczoraj lekarz twierdził ze endometrium lijne

Pragnę zaznaczyć że hormony są oki prolaktyna 17.50 tarczycy nie mam

Czy to jest normalne że zamiast owulacja to @ po 14 dniach przyszła

Dziś swdza mnie troch piersi ostatnio miałam trochę odruchy wymiotne jak za daleko autem jechaliśmy

Co o tym myślicie??
 
Witam mam pytanie czy któraś z Was miała taką sytuację że najpierw 10 dni plamienia później 3 dni normalnie @ leciała od tego czasu po 14 dniach znowu przyszła @ trwała do wczoraj lekarz twierdził ze endometrium lijne

Pragnę zaznaczyć że hormony są oki prolaktyna 17.50 tarczycy nie mam

Czy to jest normalne że zamiast owulacja to @ po 14 dniach przyszła

Dziś swdza mnie troch piersi ostatnio miałam trochę odruchy wymiotne jak za daleko autem jechaliśmy

Co o tym myślicie??
Zrób test :) być może był cykl bez owulacyjne czasem tak jest albo jakieś plamienia... Ciężko stwierdzić... Piersi mnie swedza zawsze przed okresem ale dzisiaj to całe cialo mnie swędzi już 5 razy się mylam... Wysypki żadnej nie mam nie wiem co mi jest coś z hormonami może....
 
reklama
Hej dziewczyny

U mnie minęły 3 dni od odstawienia duphastonu ( skończyłam brać w czwartek wieczorem ) , miesiączki jak nie było tak nie ma , rano robiłam test ale negatywny :( dzisiaj 29 dc więc chyba marne szanse żeby coś się zmieniło, aczkolwiek moje cykle ostatnio trwały 33-35 dni .. sama nie wiem.
Na dzień dzisiejszy ból biustu i dalej taki wodnisty śluz.
 
Do góry