reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Mam pytanie kobietki. Czy któraś z was brała duphaston na wywołanie @. A jeśli tak to czy zawsze się pojawiła.
Tak ja brałam na wywołanie i u mnie szybko zadziałało bo jak dobrze pamiętam to na drugi dzień. Duphaston brałam tylko w jednym miesiącu (nie pamiętam tylko przez ile dni ) i u mnie bardzo wyregulowal miesiączki bo zawsze miałam nieregularne a teraz praktycznie co do dnia
 
reklama
Dziewczyny jak myslicie 9 dni po zastrzyku pregnylu 5000,moze byc jeszcze hormon w organizmie?przekopalam internet ale dziewczynu nie pisza jaka dawke mialy i widze ze czesto sie podaje 10000 j?
 
Jestem po drugim cyklu CLO, pęcherzyk był, dziś 26d.c test ujemny. Pewnie za 2 dni bedzie @. Mąż zrobił badanie nasienia i ma tylko 8% prawidłowych morfologicznie plemnikow (calkowita ilość 188mln). Zastanawiam sie czy przy takim wyniku i moimi problemami z owu jest wgl szansa na naturalne poczęcie
 
Macie piękną ilość plemników!
Nam lekarz mówił że morfologia moze być niska, ale zeby było duzo plemników, u Was tak jest. Czyli jak najbardziej z takich plemników powinien byc maluszek[emoji4]
A poza tym te 8% prawidlowych to nie jest zla morfologia, teraz mężczyźni mają bardzo niską morfologię na poziomie 1-4%.
Jestem po drugim cyklu CLO, pęcherzyk był, dziś 26d.c test ujemny. Pewnie za 2 dni bedzie @. Mąż zrobił badanie nasienia i ma tylko 8% prawidłowych morfologicznie plemnikow (calkowita ilość 188mln). Zastanawiam sie czy przy takim wyniku i moimi problemami z owu jest wgl szansa na naturalne poczęcie
 
Macie piękną ilość plemników!
Nam lekarz mówił że morfologia moze być niska, ale zeby było duzo plemników, u Was tak jest. Czyli jak najbardziej z takich plemników powinien byc maluszek[emoji4]
A poza tym te 8% prawidlowych to nie jest zla morfologia, teraz mężczyźni mają bardzo niską morfologię na poziomie 1-4%.
Dziękuję! Jakos tak łatwiej teraz wchodzic w trzeci cykl CLO
 
Do tej pory mąż nic nie stosował. Zamierzamy teraz coś kupić. Może polecasz jakiś preparat? Na rynku jest tego setki
Moja rozpiska[emoji4]
Wszystko stosowal już mój mąż[emoji4] do tego dokladalam Wit C,D,A,E, kwasy omega3, teraz dodatkowo dodalam koenzym q10
Screenshot_2019-07-21-15-02-39~2.jpeg
 
reklama
Do góry