reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
He Ja też jestem po hsg... Jajowody drożne.... Jutro idę sprawdzić co z moją owulacja.. Lekarza przepisał mi euthytox N25 leki na tarczycę bo mam trochę za duże i prawdopodobnie to jest winowajcą braku ciąży.... Przez to mam problem z owulka ale jestem dobrej myśli i wydaje mi się że w najbliższym czasie się uda i zobaczę upragnione 2 kreseczki.
 
Jak zobaczyłam u siebie podwyższone TSH to zaczekam brać Euthyrox50. TSH mam teraz piękne na poziomie 0,9 już z pół roku i u mnie nic.

He Ja też jestem po hsg... Jajowody drożne.... Jutro idę sprawdzić co z moją owulacja.. Lekarza przepisał mi euthytox N25 leki na tarczycę bo mam trochę za duże i prawdopodobnie to jest winowajcą braku ciąży.... Przez to mam problem z owulka ale jestem dobrej myśli i wydaje mi się że w najbliższym czasie się uda i zobaczę upragnione 2 kreseczki.
 
Na pęcherzyki, ale stwierdził że nie ma takiej potrzeby, dzusuaj 10 dzień cyklu a pęcherzyki już 20 i 21 mm, dał mi receptę na ovitrelle i mamy się przytulać za 3,4 dni a we wtorek przyjechać sprawdzić czy pekly.
Za 3/4? Nie ryzykuj i już się przytulaj bo masz spore pęcherzyki mogą pęknąć za 2dni
 
Za 3/4? Nie ryzykuj i już się przytulaj bo masz spore pęcherzyki mogą pęknąć za 2dni
No właśnie sobie myślę, w zeszłym miesiącu kazał mi brać zastrzyk jak miałam pęcherzyki 20mm to nazajutrz, a tutaj tak późno też mnie to zastanawia. Boję się, że za duże będą i do niczego się nie przydadzą, ale robiłam dzusuaj test owu i jest negatywny
 
No właśnie sobie myślę, w zeszłym miesiącu kazał mi brać zastrzyk jak miałam pęcherzyki 20mm to nazajutrz, a tutaj tak późno też mnie to zastanawia. Boję się, że za duże będą i do niczego się nie przydadzą, ale robiłam dzusuaj test owu i jest negatywny
Pecherzyk rośnie 1-2mm na dobę, a powinny pękać coś ok. 25mm. Po zastrzyku pękają chyba po 12 godzinach (nie jestem pewna) więc to też są dodatkowe godziny dla pęcherzyków. Plamisz po hsg?
 
reklama
Mi mówili że 18-21mm są najlepsze. Zastrzyk wzięłam w sobotę po 14 a w niedziele po 15 zaczęły się bóle i tak do 23 słabsze/silniejsze ale to była owulację. I czyli jakieś 25-26h po zastrzyku
No właśnie sobie myślę, w zeszłym miesiącu kazał mi brać zastrzyk jak miałam pęcherzyki 20mm to nazajutrz, a tutaj tak późno też mnie to zastanawia. Boję się, że za duże będą i do niczego się nie przydadzą, ale robiłam dzusuaj test owu i jest negatywny
 
Do góry