reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Oczywiście tak myślałam, że jak kupię test to nie pokazy od do jutra bo tak zawsze jest, że kupuje na rano a robie juz.
Zrobiłam i takie dwie krechy są ze aż nie dowierzam !!!
Rano mnie tylko brzuch zaczął boleć jak na biegunke. No i już 2 razy byłam w wc. To prawidłowe czy może za mało progesteronu oznacza?
GRATULACJE! <3 duzo zdrowka :):)
 
Zrobiłam badania we wtorek wyniki i zobaczymy co w trawie piszczy. Jeszcze tak się zastanawiam... Może po prostu nie trafiam idealnie w owulacje.. Może tak mi się wszystko przestawia. Teraz jestem 1 dzień po okresie u czułam klucie w jajniku czy to możliwe że tak szybko by wystąpiła??
 
Zrobiłam badania we wtorek wyniki i zobaczymy co w trawie piszczy. Jeszcze tak się zastanawiam... Może po prostu nie trafiam idealnie w owulacje.. Może tak mi się wszystko przestawia. Teraz jestem 1 dzień po okresie u czułam klucie w jajniku czy to możliwe że tak szybko by wystąpiła??
Jesli masz krotkie cykle lub nieregularne to w sumie jest mozliwe. Jesli nie masz pewnosci kiedy masz owulacje to polecam testy owulacyjne :)
 
reklama
Jesli masz krotkie cykle lub nieregularne to w sumie jest mozliwe. Jesli nie masz pewnosci kiedy masz owulacje to polecam testy owulacyjne :)
Właśnie ze do ostatniej miesiączki miałam regularne cykle teraz się przestawilo aż o 5 dni. Do testów się zrazilam bo co robiłam to ciągle negatywne. Może nie trafiłam w dni nie wiem
 
Do góry