reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
My glownie durexa;-) masz chyba kilka kolorow zielony to mietowy tego nie uzywam:sorry2: czerwony rozgrzewajacy i jest ok:tak: jest jeszcze fioletowy i niebieski ale ich jeszcze nie testowalam:-D

Przepraszam, ze sie wtrace nie wiem dokladnie o czym mowa byla bo chyba mi umknela, ale czyzby o zelach?? ja tez durexa polecam, uzywalismy tego wlasnie rozgrzewajacego, fajny jest, ale jak dla mnie taki klejacy troszke za bardzo, a teraz kupilismy sobie ten nowy durex play o, ten niby potegujacy orgazm u kobiety i musze przyznac, ze naprawde jest fajny;-) troche drogi, ale duzo go nie schodzi, daje faktycznie takie specyficzne odczucia :zawstydzona/y::zawstydzona/y: rany az sie sama zarumienilam takie intymne rzeczy :zawstydzona/y:
Ale polecam :-)
 
ja zwariuję...jutro ostateczny termin @...mężu kazało mi zrobić testa, walnełam sobie teraz jeden i znowu jest jasna kreska...zobaczymy co edzie rano z tempką, ale już mam dosyć tych pierniczonych, jasnych kresek....
 
My glownie durexa;-) masz chyba kilka kolorow zielony to mietowy tego nie uzywam:sorry2: czerwony rozgrzewajacy i jest ok:tak: jest jeszcze fioletowy i niebieski ale ich jeszcze nie testowalam:-D

Przepraszam, ze sie wtrace nie wiem dokladnie o czym mowa byla bo chyba mi umknela, ale czyzby o zelach?? ja tez durexa polecam, uzywalismy tego wlasnie rozgrzewajacego, fajny jest, ale jak dla mnie taki klejacy troszke za bardzo, a teraz kupilismy sobie ten nowy durex play o, ten niby potegujacy orgazm u kobiety i musze przyznac, ze naprawde jest fajny;-) troche drogi, ale duzo go nie schodzi, daje faktycznie takie specyficzne odczucia :zawstydzona/y::zawstydzona/y: rany az sie sama zarumienilam takie intymne rzeczy :zawstydzona/y:
Ale polecam :-)
Mmielismy jakis zielony lub niebieski nie pamitam dokladnie ale strasznie mnie piekl i teraz tez kupilismy tez potengujacay orgazmy i jest ok ale bez rewelacji jak dla mnie
 
reklama
My glownie durexa;-) masz chyba kilka kolorow zielony to mietowy tego nie uzywam:sorry2: czerwony rozgrzewajacy i jest ok:tak: jest jeszcze fioletowy i niebieski ale ich jeszcze nie testowalam:-D

Przepraszam, ze sie wtrace nie wiem dokladnie o czym mowa byla bo chyba mi umknela, ale czyzby o zelach?? ja tez durexa polecam, uzywalismy tego wlasnie rozgrzewajacego, fajny jest, ale jak dla mnie taki klejacy troszke za bardzo, a teraz kupilismy sobie ten nowy durex play o, ten niby potegujacy orgazm u kobiety i musze przyznac, ze naprawde jest fajny;-) troche drogi, ale duzo go nie schodzi, daje faktycznie takie specyficzne odczucia :zawstydzona/y::zawstydzona/y: rany az sie sama zarumienilam takie intymne rzeczy :zawstydzona/y:
Ale polecam :-)
M niebieski kupił
 
Do góry