reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No komputer ma niby wrocic pod koniec przyszlego tygodnia to wkoncu normalnie wszystko porobie ;-) a co tu tak cicho nic sie nie dzieje ?? U nas powoli do przodu malemu wkoncu wypryski ospowe pozasychaly i wiekszosc juz zniknela wiec ospe mam juz u obu zglowy: -D. A jutro moj maz ma perwszy dzien z trzymiesiecznego wypowiedzenia jako jedyny z zakladuniezgodzil sie na podpisanie umowy na pol etatu bo szef chcial sobie zaoszczedzic na zusie na pracownikach bo niby cienko interes idzie a szefowa co chwile na zagraniczne wycieczki zagraniczne jezdzia szef prawie codziennie gra w maszyny w sklepie naprzeciw naszego domu i same setki w ne wrzuca i oni niby cienko z kasa jada w ciula ludzi chca robic i tyle pozostalych kilku podpisalo te umowy i teraz zaluja...ja sie nawet ciesze wkoncu mazpojdzie od tych wyzyskiwaczy..
 
elolll

omg zabciu nie wiedzialam ze maz dostal wyp :szok::-( Trzymam kciiukasy zeby znalaz szybko lepsza prace Co to sie dzieje w tym kraju

buziamy
 
I ja witam!

Lopciu co u Ciebie ? Coś mi się wydaje że córka ma być...tak ?

Żabko oby się szybko mężowi udało pracę znaleźć.

Scully zagłosowane...ale przypominaj się.

Erbuś i jak decyzje pracowo-przedszkolne ?

Batonik a Ty gdzie ?

U nas jako tako...to plamienie mnie dalej męczy i mam już go serdecznie dość. Co wydaje mi się że jest lepiej to za chwilę znowu mnie zaskakuje.
Wizytę mam za tydzień.

Pozdrawiam!
 
elolll

omg zabciu nie wiedzialam ze maz dostal wyp :szok::-( Trzymam kciiukasy zeby znalaz szybko lepsza prace Co to sie dzieje w tym kraju

buziamy
No predzej niepisalam bo duzo zamieszania z tym bylo i z ospa dzieci ale napisze dokladniej wszystko jak komputer wroci bo na nim lepiej mi sie pisze ;-)
Babeczki proszę Was bardzo o głosiki :-p

Dziennie można oddać 3 na jedną osobę :-)

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/entry/6281

Ile możecie to klikajcie :tak:

Dziękuję :tak:
Postaram sie klikac
I ja witam!

Lopciu co u Ciebie ? Coś mi się wydaje że córka ma być...tak ?

Żabko oby się szybko mężowi udało pracę znaleźć.

Scully zagłosowane...ale przypominaj się.

Erbuś i jak decyzje pracowo-przedszkolne ?

Batonik a Ty gdzie ?

U nas jako tako...to plamienie mnie dalej męczy i mam już go serdecznie dość. Co wydaje mi się że jest lepiej to za chwilę znowu mnie zaskakuje.
Wizytę mam za tydzień.

Pozdrawiam!

No mamy cos w planach ale nic nienapisze dopuki sie nieuda zeby niezapeszyc ;-)
Oszczedzaj sie kochana i daj znac po wizycie
 
Witamy sie marcowo

Zabciu bedzie dobrze

Myszko i u Was bedzie wsio oki czysci sie to dobry znak Trzymamy kciukasy i czekamy co tam u Was slychac po wizycie

Scully poszło

MYszko no wniosek złożony i czekamy zobaczymy co bedzie

Buziamy
 
Witamy sie marcowo

Zabciu bedzie dobrze

Myszko i u Was bedzie wsio oki czysci sie to dobry znak Trzymamy kciukasy i czekamy co tam u Was slychac po wizycie

Scully poszło

MYszko no wniosek złożony i czekamy zobaczymy co bedzie

Buziamy
Witam Sie i ja w marcu
byla u mnie ciocia z krakowa na tydzien odpoczela i wygadalysmy Sie po dwoch latach niewodzenia Sie :-)
 
Hej dziewczyny mam meeeeega prosbe trzymajcie prosze jutro kciuki od 8 rana do poludnia...niebede zdradzac dokladnie dlaczego zeby niezapeszyc ale jutro jest decydujacy dzien i okaze sie czy maz zdobedzie prace swoich mazen....odezwe sie jutro kochane ale przyznam ze juz mnie stres zjada a meza to juz calkiem: -(
 
reklama
Hej dziewczyny mam meeeeega prosbe trzymajcie prosze jutro kciuki od 8 rana do poludnia...niebede zdradzac dokladnie dlaczego zeby niezapeszyc ale jutro jest decydujacy dzien i okaze sie czy maz zdobedzie prace swoich mazen....odezwe sie jutro kochane ale przyznam ze juz mnie stres zjada a meza to juz calkiem: -(

Moja kuzynka w wieku 37 lat zaszla w ciaze z trzecim dzieckiem majac spirale 5 letnia. Wczoraj zrobila test bo okres Sie jej spoznial 3dni i wyszedl pozytywny. Dzis bylysmy u poloznej wyciagla spirale okazalo Sie ze byla Juz w poprzeg i na wylocie wogole. W grudniu ja zakladala bo takto przez ostatnie 7lat urzywli prezerwatyw. Przez ostatni rok bylo roznie w ich zwiazku i mialo dojsc do rozwodu pol roku temu (maz ukrainiec) a tu nagle ze spirala w ciazy. Szokkkkkk
maja dwoch synow 12 i 7. Poczatek zycia w szwecji niepewne mieszkanie niepewna praca
biedna jest zalamana
w szwecji aborcja jest dozwolona wiec mowila polozna ze musi Sie zastanowic co chce zrobic bo to Juz 6 tydzien!,,,
biedaczka nie wiem jak mam ja pocieszac ze moze to upragniona corka i bog tak chcial i ze wszystko Sie ulozy.
kobietki piszcie jaky jej tu pomoc? Co powiedziec?zrobic?
 
Do góry