Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
co chwile sprawdzam czy to nie okres. Grzanka Czarni ma raje przy niedomodze progesteronowej faktycznie się brudzi, a to jest niedobre.... Dlatego ja ide jak tylko gin powie kiedy na oznaczenie progesteronu, lepiej brać lutke albo dupka w razie coś. Wole zrobić badanie, bo nie chce brać "w razie czego" 
Ze mnie to sie dzisiaj leje jak na owulkeco chwile sprawdzam czy to nie okres. Grzanka Czarni ma raje przy niedomodze progesteronowej faktycznie się brudzi, a to jest niedobre.... Dlatego ja ide jak tylko gin powie kiedy na oznaczenie progesteronu, lepiej brać lutke albo dupka w razie coś. Wole zrobić badanie, bo nie chce brać "w razie czego"
Dziewczyny ja tu chyba z wami zostane, kurde jakoś tak nie przyzwyczajona jestem do innych wątków... Zerkam na stczniówki i mimo, że tam jest dużo dziewczyn z moich okolic, to jakoś tam tak ozięble jest. Chyba częściej będe u was i was dopingować i wspierać. Kurdeeee naprawde życzę wam z całego serca fasolinek przeogromniastych.
Gin pewnie jeszcze chce sprawdzić we wtorek jaka to ciąża czy mnoga czy pojedyncza, no to w sumie też bym chiałą wiedzieć
No ja pitole mam kołek w gardle po tym żyganku i teraz czuje takie napięcie w brzuchu.
Basia a odczuwasz coś związanego z brzuchem? Mnie przez to że mam gazy wypchało tłuszcz na wierzch :/![]()