reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

a ja mam na dzień dzisiejszy tylko jedno marzenie żeby moja córcia doczekała się w końcu braciszka lub siostrzyczki, i też mnie szlak trafia bo gdzie nie spojrze lub jestem tam małe dzieci,abo babki z brzuszkiem
a ze jestem straszna beksa to dzisiaj jak oglądałam gazetkę jakąś tam chyba polo a tam mała dzidzia była to się rozpłakałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, ja dzisiaj się dowiedziałam, że moje dwie znajome spodziewają się dziecka (wpadka), zastanawiam się dlaczego ja nie mogę wpaść??? Może za długo zwlekałam z dzidziusiem trzeba było od razu jak poznałam mojego męża a nie dopiero teraz :no:
Codziennie spotykam jakąś kobietę w ciąży i już nie wyrabiam, ale dzisiaj spaliłam 100 kalorii na orbiterku i codziennie będę ćwiczyć, jak nie mogę mieć dziecka, to chociaż schudnę :tak:
Wiecie na czym się złapałam, że jak idzie jakaś dziewczynka z wózkiem to gapie się na nią, pewnie sobie myśli że ze mnie jakaś wariatka, a ja jej tak strasznie zazdroszczę, że ona może jeździć już z dzidziusiem a ja nie :wściekła/y:
Wczoraj byłam u mojego męża brata i bawiłam się cały dzień z jego bratankiem, taki słodziak, że mówię wam, uczę go mówić ciocia ale jakoś nie chce, ale za to jak wyjeżdżałam to chciał jechać ze mną do domu :-)
 
oto Dawidek - bratanek mojego męża :-) prawda, że słodki????

DSC_7844.jpgDSC_7748.jpg
 

Załączniki

  • DSC_7730.jpg
    DSC_7730.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC_7849.jpg
    DSC_7849.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 13
Ostatnia edycja:
Nic dziewczynki ja uciekam, bo jestem dzisiaj jakaś zmarnowana przez tą duchotę na dworze :no:
życzę stosunkowo udanej nocy :tak: papasie ;-)
 
Asita pomoz mi prosze jak ty te granice na swoim cyklu zaznaczacz, bo je nie umiem.

Słuchajcie nie wiem czy to chora wyobraznia ale jakos od srody mi nie dobrze, wymiotowalam i jakos caly czas mnie mdli. Dzis strasznie mnie kluje na dole brzucha-ciekawe co to.

no i tak jeszcze dla rozbawienie:jak synke ogladal jakas bajeczke i tam byla mala dzicia to mialam ochote mu powiedziec ze juz niedlugo tez bedzie mial rodzenstwo-ale niestety jeszcze JA nawet nic o tym nie wiem
 
Witam dziewczynki ;-)
Chciałabym się dołączyć do Waszego licznego grona jeśli można :-) Mam już 7 letnią córeczkę, o drugą dzidzię staramy się 3 cykl, @ miałam 17.07, dziś 13dc, zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie grube krechy i nie wiem czy dziś odpuścić przytulanko i poczekać do jutra, wiem, że codzienne przytulanka też na dobre nie wychodzą ;-) Moje dwie koleżanki są na początku ciąż i ja też już bardzo bym chciała ale chyba za bardzo intensywnie o tym myślę. Z córką staraliśmy się też jakoś 3-4 cykle, a potem wrzucliśmy na luz i bach :-D
 
dziewczynki ja się żegnam... staram się odpuścić wiec pewnie niedługo się uda, ale nic na siłe. Teraz dostałam nową pracę wiec staram sie skupić na niej
 
Witam się i ja:-)

Chciałabym do was dołączyc :-) Postanowiliśmy z mężem postarac się o rodzeństwo dla naszego 4 letniego synka :-) Kacper od jakiś 3tyg ciągle gada jak nakręcony że chce braciszka, no i nas też naszło:-) Teraz mam @ i pierwszy cykl starań nadchodzi :-) Kacper był niespodzianką, i jestem baaardzo ciekawa jak nam pójdą starania teraz... Spróbuje się wkręcic w temat :-)
 
reklama
Hej wam wszystkim-a w szczegolnosci witam nowe staraczki.
Wiecie co fajna noc byla taka chlodna a teraz u mnie pada-jaka ulga od tego słońca:-D

Wczoraj ogladalam siatkarzy grali wspaniale-ale nie to chcialam pisac; wsrod publicznosci w oczy weszly mi oczywiscie kobiety w ciazy
Echhhh piekny widok
Miłego dzionka zycze:tak:
 
Do góry