reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Dopiero teraz doczytałam Sailorku trzymam mocno kciukasy &&&& o ja ale byłoby super!!! :-)
Jilka za Ciebie też trzymam kciuki w nowym cyklu &&&&&
I za Ciebie Lalus tez oczywiscie &&&&&&&&&&
 
reklama
no marzen troche go rozmyło ale widać drugą kreskę, a po jakim czasie pojawiło się rozmycie?
moja córa już na balu karnawałowym, ale wstała że tak powiem " lewą nogą", że ją noga boli, że ona nie idzie, że czy przyjdę, takie wiecie-porannne wydziwianie
ja dzisiaj wizyta wyjaśniająca u lekarza,,, to znaczy ostatnio troche narzekałam na jego olewactwo, gdyby nie mój upór to badań powtórnych na tokso i leczenia też by nie było, on twierdził, że jest ok, a nie jest !!! poza tym usg prenatalne pozostawiło wiele do życzenia, wizyta prywatna a usg trwało około 5 min , pamiętam z Oliwią że sprawdzał wszystko dokładnie po 20 min. dużo kobiet narzeka , że kiedyś był super a teraz chyba sie wypalił nie zalezy mu i tyle .... wiec dzis idę po przedłuzenie zwolnienia, powiem o wynikach tokso i poproszę o usg, spytam o ten rozczep kręgosłupa, o wodogłowie, jak oleje mnie i powie ze nie ma potrzeby robic usg, zmieniamy lekarza, juz podjelismy decyzję z mężem, bo niestety ta ciąża jest troche problematyczna i potrzebujemy lekarza dociekliwego i zainteresowanego ciężarną
 
I ja widzę kreseczkę koniecznie powtórz najlepiej dzisiaj :tak: co do fasolki wydaje mi się że ciąży raczej u mnie nie ma bo zmierzyłam temp kontrolnie i niska i białko jajka mnie zalewa więc owu będzie :-) może dzisiaj lub w nocy była.
 
Marzen ja też coś tam widzę! Kciuki zaciśnięte!
Mgiełko będzie dobrze! Za dużo kciuków tu jest zaciśniętych, żeby było inaczej:-)
Sailor, ale u Ciebie serduszek! szalejecie! Tak trzymać :)
Ja mam zamiar też szaleć :-p
W sobotę dostałam @. Kuźwa mój pierwszy w życiu cykl, który miał 21 dni ;-)przy PCOS to dla mnie totalna nowość- zawsze miałam dłuuuuuuuuuugie cykle a tu takie coś!
Przynajmniej staranka będą wcześniej :-D
Miłego dnia dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny kochane ja tylko na chwile. Ale podczytuje w miare mozliwosci na tel. Dzisiaj gosci mam wiec domek ogarniam,ciacho robie,wiecie jak to jest...wiecznie cos.

mgielko a wizyta o ktorej?????kciuki zacisniete!!!mam nadzieje ze lekarz stanie na wysokosci zadania i porzadnie przeprowadzi wizyte!!!&&&&!!!na szczescie i czekam na wiesci!!
ja jutro wizytuje...jakos mnie ta wizyty stresuje bardziej niz zwykle...nie wiem czemu:-(
 
reklama
Dzień Dobry. Ja dopiero wstałam. Wczoraj się położyłam o 2:30...

Marzen ja widzę drugą kreseczkę!!! :-)

U mnie to pewnie nic nie będzie... (.)(.) tylko przy dotyku bolą, i czasami brzuszek...
 
Do góry