reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Hej dziewczynki, doczytuję Was wieczorami. Jutro znowu wyjazd na tydzień szkoleniowy, więc będzie bez serduszek. No ale nadrabiamy w weekend, może owulka się przesunie;)

Sailor_Moon ja też czekam na wieści od Marzen, a tu cisza.. mam nadzieję, że to pozytywna cisza i z radości nie ma czasu nam się pochwalić!

Jillka trzymam kciuki, powodzenia!

Noelle1986 kuruj się, dużo zdrówka!

Pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny, bo już nie pamiętam co miałam komu napisać...;)

Czarnooka, co u Ciebie? Coś rzadko zaglądasz?
 
Witajcie Kochane ;)
ja na chwile mąż nosi marude a ja mam chwilke by cos opowiedziec...czytuje was ww chwilach ale trudno jakos cos zrobic w ciagu dnia mala by na cycu wisiala... zrobila sobie smoczek z piersi ... ale w nocy jest grzeczna wiec tym nadrabia.. zadnego smoka nie chce... buzia ładna... robi sie cięższa z dnia na dzien ... mąż idzie mi do pracy.. nie wiem jak sobie z mała sama poradze... jakos trza dac rade... maly radar wczoraj zrobila test mojej cierpliwosci placzem.. i przegralam dostawilam ja do cyca... zasnela jak zasnęła o 19 obudzil mnie mąż o 00:30 bo mala sie obudzila u abci w pokoju ja musialam odespac bo pokarm mi nie naachodzil... raz jest dobrze raz placze razem z małą.... takie życie.. Kochane pozdrawiam was. Życzę udanych boboseksów, testów pozytywnych i fasoleczek ;)
 
Jestem na chwilkę:) Podczytuję Was na telefonie, ale nie piszę, bo chyba bym posiwiała zanim cokolwiek bym napisała...

U nas wszystko ok:) Na swoim mieszka się super, a czas leci jak zwariowany:)

Sihaya gratuluję serdecznie:) Marzen i Sailorku trzymam kciuki:)


Wszystkie brzuchatki proszę pogłaskać brzuszki od cioci:)
 
reklama
witajcie
ja już po zaliczeniach poszło na 5 ;-)
dopadło mnie pieczenie pęcherza, wygrzewam, pije herbatez z zurawiny z cytryny i zaraz się chyba położę, normalnie już w pościel, mam dość dzisiejszego dnia zmęczona spiąca, mam coraz większe obawy bo nic nie czuje, ani kręcenia po brzuchu ani napinania no nic ehhh
wiecznie jakies nerwy w tej ciąży, z Oliwią byłam bardziej na luzie
grzanka to was malutka zdominowała hihi
Jillka gratuluje rozpoczęcia cyklu
 
Do góry