reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Marcy
hehe...to jedz....bo mnie się mdłości zaczęły dopiero ok 9 tygodnia i trwały do 17....także korzystaj póki Cię nie drażnią zapachy bo różnie może być...choć w pierwszej ciąży nie miałam takich problemów

zmykam bo się malutka obudziła...zakukam jutro albo wiecozrkiem jak położę dzieci papapap:happy:
 
juz wszyscy nie moga sie doczekac;-) u mojego meza w pracy co dzien sie pytaja czy jest juz bo flaszke chca i paczki hehe,a u mamy tez sie pytaja czy jest juz babcia
anekha ja pamietam jak ty rodzilas tez nie moglam sie doczekac sie twojej dzidzi
andzia to mala zmiana niku heh

to w ciazy jestes czy podejzewasz??

marcy to bylo do ciebie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe mała mi dalej śpi...a myślałam że już pobudka...położyłam ją godzinę temu na kocu na podłodze i zasnęła ...co wcale nie jest takie super...bo już trochę późno na drzemki...i nie wiem o której zaśnie wieczorkiem..

ewelka
i pewnie każdy wkurza cię pytaniami typu"Ty jeszcze chodzisz?" :rofl2:pamietam jak to było u mnie...:-pNo to 3mam kciuki żeby to już było to...jak dasz radę z wrażenia to jescze napisz przed wyjazdem na porodówkę to będizemy tu czekać jak na szpilkach na wieści;-):tak::-):happy:
 
O widzę, że nas się tu kilka zebrało :-) Powiem Wam, że dla mnie o niebo lepsze to forum, tylko niech takie z urojoną wyobraźnią tu nie zaglądają ;-) Kurcze normalnie wyrodna matka ze mnie, ale już nie mogę się wieczoru normalnie doczekać, bo mam tyle prasowania, że szok, a nie lubię robić tego jak Hania nie śpi, bo nienawidzę odrywać się od pracy kiedy Mała płacze, albo domaga się uwagi. Poza tym już nie jest tak łatwo robić cokolwiek kiedy zaczęła raczkować :) idę teraz gary dokończyć myć póki mąż się zajmuje swoją małą kobietką :-D
 
tak anekha i slysze ze brzuch mi juz opadl i ciagle w kolko na kiedy termin ale to jest pikus bo niektorym juz po pare razy mowilam:-D
 
xTosia
no pewnie że lepsze:-)
a tam odrazu wyrodna.....:-p

lecę bo moja się przebudziła i płacz.....

Papa
 
reklama
Do góry