reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

w jakim wyrku my sie szykujemy na grzyby :)))))
żeby się bardziej podjarać:-p
Jestem na chwilę..bo męzu na popo do pracy i kompa chce;/



nu to powodzenia..recept nie zazdroszcze..daj znac co u lekarza;*



eee moja tyż sie czesto nudzi...co chwilę coś..psa nie mam i narazie nie mamy warunków na to:( a szkoda



poszalałam:p ale jak on pracuje na popo to mu kompa oddaje:p jak Kubuś?

dzieki za zaproszonka na nk..zaraz sprawdzę:p i wróce niedługo:*muaaaa
wiedziałam:-p a tak sobie dalej nos zapchany kaszel, gorączka spadła...:)
a to wysle... jak dasz mi Swoje dane :-p

patrycja wyslalam , a teraz bede potrzebowac kilka dni zeby poczaic kto jest kto po nickach:-D hehe

moja mala dzis mnie rano zaskoczzyla , D ja uspil przed praca i wyszedl ja sie zrywam z lozka a tam nikogo nie ma , dzwonie do niego gdzzie jest a on ze w drodze do pracy , ja zleknieta ze mala zostawil na dole.... pytam o nia a on ze spi u siebie w pokoiku:sorry:
no tak glupia nieprzytomna matka:-D
ja dziękować:-D już przyjełam:-D po moim nicku trudno zgadnąć jak mam na imię:-D no to się mamuśka strachu niepotrzebnie najadłaś, a córunia słodko spała:-D
matko kochana powariowały!???? ile tego pisania ile tego czytania??? oszalały...

ja dzis zdycham...gorzej sie czuje niz wczoraj...a musze czekac na wyniki do poniedzialku, pozniej do luxmedu jeszcze mały maruda jak....:/

jakie wy zboczuchy jestescie!! masakra...ja to teraz mysle o moim gardle o niczym innym no i byle do 18:30:p

zaproszenia wam rowniez wysłałam, Ilona S-F to sem ja....
zapraszam jednak na facebooka to ja. bo na nk. juz powoli usuwam konto:)

a tam trzeba se w życiu dogadzać:-D biedulko wracaj do zdrowia szybko! :sorry:i wysłałam zaproszenie na fb:)


edit. Rechot pipo jedna jest tylko jedna ... bez zdjęcia:-D znajdź troche grzybów na wieczór czuje że będzie ostro:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
a to wysle... jak dasz mi Swoje dane :-p

patrycja wyslalam , a teraz bede potrzebowac kilka dni zeby poczaic kto jest kto po nickach:-D hehe

moja mala dzis mnie rano zaskoczzyla , D ja uspil przed praca i wyszedl ja sie zrywam z lozka a tam nikogo nie ma , dzwonie do niego gdzzie jest a on ze w drodze do pracy , ja zleknieta ze mala zostawil na dole.... pytam o nia a on ze spi u siebie w pokoiku:sorry:
no tak glupia nieprzytomna matka:-D

ja też często nieprzytomna z wyra się zbieram...i lece do małej sprawdzic czy wszystko oki..raz zrobiłam tak, że lece do jej łóżeczka nie ma jej..panika odwracam sie a ona przeciez od 5 rano była juz w moim wyrku hehehehehehe

ilona ale ciebie na FB jest ze 4 he he he która to ty które foto? czy bez foto ja anna smolar na NK i FB wiec wysyłać zaproszenia :)))))))) dobra pipencje ja lece na grzyby

jak cos znajde to napisze
jak nie znajde przemilczymy temat <hahaha>

mniam...dobre grzybki....zazdroszcze wyprawy...

Ilona wysłałam zaproszonko na FB

ej no niemożliwe, ale ja Ciebie na fb nie mam.......szukałam i znaleźć nie mogłam;/

dobra idę poszukać pozostałych:)

edit Paulla wpisałąm jeszcze raz i nie wyskakujesz;/
 
Ostatnia edycja:
ja też często nieprzytomna z wyra się zbieram...i lece do małej sprawdzic czy wszystko oki..raz zrobiłam tak, że lece do jej łóżeczka nie ma jej..panika odwracam sie a ona przeciez od 5 rano była juz w moim wyrku hehehehehehe
/
hehehe to jesdtes niezla:-D
moja tez spi z nami od ok 6-7 rano:-D


na FB to ja was poszukam jak naprawie kompa bo mi muli i gtu ledwo nadrabiam , z tymi stronkami:baffled:
 
na fb czy nk..jestem w znajomych Anki Smolar (rechotka) min..tak też możecie mnie znaleźć..bo widzę że wyszukiwarki nie zawsze dają radę:)

zjadłyśmy obiadek i mykamy na spacerek..trzeba zrobić zakupki itd....miłego dnia laseczki:*
 
reklama
hej
no wariatki...szaleje jak wlezie

a moje dziecko zasnelo na podlodz...lezy bidulek obok kompa na brzuchu i lasnie kima....zaraz musze fotke strzelic bo pierwszy raz tak zrobil:-D
 
Do góry