reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

mam pytanie czy kiedy okres skończył mi sie 16 kwietnia a 19 mój chłopak włozył mi penisa do pochwy przez chwilę mogłam zajsćw ciazę?miałam jeszcze dni niepłodne 3 dni?dzięki za odpowieć
 
reklama
mam pytanie czy kiedy okres skończył mi sie 16 kwietnia a 19 mój chłopak włozył mi penisa do pochwy przez chwilę mogłam zajsćw ciazę?miałam jeszcze dni niepłodne 3 dni?dzięki za odpowieć



po pierwsze musiał skończyć w tobie po drugie nie miałaś dni płodnych a po trzecie nie tak łatwo dzidziusia chociaż są i wyjątki ale musiało by być tak jak wcześniej napisałam,a tak wogóle przed wejściem do łożka z chłopakiem poczytaj co nieco o płodności a zajściu w ciąże:tak:
 
Mam mały problem... Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem mam 16 lat on ma 19 lat, On już kiedyś przeżył swój pierwszy raz... I wie o tym dużo... Nasz stosunek był przerywany... Robiliśmy to bardzo ostrożnie. lecz bez zabespieczenia.. teraz nie mam dni płodnych... lecz się nadal obiawiam... ale mój chłopak zapewnia mnie że wszytko jest dobrze czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?... Proszę bardzo o pomoc...Bo się denerwuje
 
No to troche podniose ten temat, ale wole zapytac o to szersze grono osob.

A wiec, jeśli kochałam sie z chłopakiem w dni płodne ( prawdopodobny dzień owulacji ) i był to stosunek przerywany, czyli nie doszedł we mnie, ale gdy doszedl na moj brzuch od razu po tym....jak by tu powiedziec, wytarl reka i palcami moj brzuch a potem wsadzil je do pochwy, to moglam zajsc w ciazze? Ciezko mi sie jakos ustosunkować do tego wszystkiego. Bo plemniki ze spermy bankowo miał na palcach, i miał wilgotne od niej, ale czy tak sie da zajsc? W sumie troche glupio pytam. :D ale juz sama nie wiem ... w sumie chyba sie da, prawda?
 
reklama
Do góry