reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

W pierwzej ciąży też raziło mnie to ciagłe boli, wymiotuje, smutno i źle, ale po 5 miesiącach mdłości, 4 na diecie cukrzycowej, 3 wywoływaniach i 40 godzinach rodzenia dałam sobie luz. Moje maleństwo siedzi sobie cieplutko w brzusiu u mamusi panikary, przezywa śmieszne kołysania gdy mam wrażenie, że oprucz żołądka już nic nie mogę zwrócić i jak mam być szczera to dla niego jestem w stanie to znieść. Ale pomarudzić muszę, bo by mnie to od środka zalało. Bo mi jest naprawdę bardzo źle pod wzgledem fizycznym, czasem po dopadnięciu klopa nie mam siły sama wrócić do pokoju. Co nie oznacza, że się nie cieszę, głaszcze brzusia. A na dodatek jestem osobą, która boi się okazywać pełnię uczuć tak wczesnie. Taki system ochronny.

olaper duphaston i no-spę biorę ja. Do tego poleguję z powodu krwiaka. Po no-spie mam większe mdłości niestety, ale nigdy za nią nie przepadałam, więc w sumie nic dziwnego.
 
reklama
no tak każdy ma swój bagaż doświadczeń... mi może łatwo na względną niefrasobliwość, bo to pierwsza ciąża i nie wiem do końca co mnie czeka.....

też się boję, mam mnóstwo wątpliwości ale łatwiej znosić mi to wszystko, z uśmiechem.
I tak nie mamy na pewne rzeczy wpływu...
Buziaczki Kluliczku :))))) Trzymaj się cieplutko....
idę dalej ważyć te gołębie zielone (ważyć - po śląsku gotować)
 
melody6 ja mam wielką prośbę, zmień kolor czcionki na troche ciemniejszy, bo cos pyli i mam problemy ze wzrokiem, przez co juz kompletnie mało widzę przy słabych kontrastach na ekranie :-).
 
Witam , wszystkich jestem tu nowa i przyłanczm się do was ,ja mam termin na 23 stycznia ,jestem w 5 tygodniu , byłam juz u lekarza miałam robione usg widac juz pęcherzyk jeden na 100% ,a drugi jeszcze nie wyrażnie , wygląda na ciąże mnogą ale jeszcze za wcześnie aby można stwierdzic nam miec robione usg 29 maja i wtedy się okarze , już się boje?:szok:
 
ale miałam farta, podałam w recepcji u lekarza datę przedostatniej miesiączki przez pomyłkę i dzięki temu mam 1 USG już w ten piątek czyli w 7 tyg a nie jak to tutaj jest w 12,
mam nadzieję że to nie za wcześnie ani za póżno, odkąd wiem o USG to się stresuję na maxa, trzymajcie kciuki, moje okropnie bolące piersi przestały mnie boleć, ale brzuszek na szczęście pobolewa od czasu do czasu więc chyba wsio ok:-)
 
reklama
Do góry