reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Justyna Twój Kacperek śliczny chłopczyk!:) I faktycznie trochę zazdroszczę Mamusiom że już kiedyś przeżyły przytulanie takiego malutkiego człowieczka do piersi. Ale jakoś nie mogę przełknąć tego wyrażenia - pierworódka - jest jakieś okropne. Stwierdzam że w polskim języku brakuje subtelności...;);)
 
reklama
Witam wszystkich po dłuższej przerwie mojej nieobecności, ale miałam urwanie głowy-obrona pracy magisterskiej, zmęczenie i niekończący się u nas remont:dry:
Z dzidzią wszystko w porządku, tylko jeszcze ruchów nie czuję, ale przy pierwszej ciąży to chyba nie powinnam się niepokoić. Za to na usg mogę zobaczyć, jak bryka:-)
Brzuszek rośnie w oszalałym tempie;-)
Pozdrawiam!
 
Witam wszystkich! Dawno mnie nie było, leniuchowałam nad morzem ponad tydzień :-) Nadrobiłam zaległości w czytaniu waszych wypowiedzi i jestem w szoku czytając wypowiedź jednej z Was co do tego, że jeden lekarz widzi bliźniaki a inny nie...jak pamiętacie ja sie spodziewam bliźniaków i od 5 tyg nie zmiennie na każdym usg dokładnie widać dwa więc nie wiem jak można się tak mylić...:no: A co do porodów, zawsze chciałam rodzić naturalnie ale raczej przy moich maluchach będzie to nie możliwe - ale trudno!! Pozdrawiam wszystkich
 
ja już po wizycie jestem - niestety nie dowiedziałam się jaka płeć :( mi tez lekarz powiedział, żebym za dwa tygodnie przyszła to sobie podejrzymy małego - wtedy będzie 20/21 tydzień to akurat pasowałoby zobaczyć co tam u maleństwa słychać :) ale przynajmniej serduszka posłuchałam! więc jest wszystko w porządku :D
 
A Kluliczku mam prosbe. Wlasnie odkrylam ze w karcie ciazy mam 20 styczen wpisany jako termin. Mozesz zmienic? A usg sie pokrywa tygodniami.
 
Ja dzisiaj rano poszlam szybko do lekarza bo cala noc nie spalam takie mialam klucie poprawej stronie,ze juz sie balam ze cos est nie tak. wczesniej pisalam,ze brzuch mnie kluje,ale tym razem nie przestawal nawet na chwile. zrobili mi usg i wszystko ok,to nie byle skurcze wiec wszystko w porzadku.niestety dzidzia tak skrzyzowala nogi,ze nie poznalismy plci. szkoda. no i mam nisko lozysko,ale wszystko moze jeszcze sie zmieic,ale przy nastepnym usg musza zwrocic na to uwage
 
Witam dziewczyny!
Jestem tu nowa i jeszcze wszystkiego nie ogarniam.. mam nadzieje, że pomożecie mi się zaadaptować :) Jestem w 18 tyg, termin wypada mi 11 stycznia :) Jedyne co mnie martwi to ,że nie odczuwam jeszcze żadnych ruchów maleństwa :( Ostatnie usg miałam w czerwcu i było wszystko ok. Termin kolejnej wizyty mam ustalony na 11 września (ale mi się data trafiła) do tej pory będe drżała z niepokoju jeśli mnie w końcu nie kopnie porządnie!
Pozdrawiam Was mamuśki gorąco!!!!
 
reklama
witajcie,
ania.falko- to dobrze, że wszystko z maluszkiem ok., czasem potrafią nam stracha napędzić... Miałam kiedys po nocy podobną sytuacje i okazało się że to lewa nerka mnie boli :sorry2:

A czy to źle że łożysko jest nisko? Wiem ,że ja też tak mam, bo mam to w opisie po ostatnim usg, ale lekarz nic mi na ten temat nie powiedział...
 
Do góry