reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Magdalen - a po czym stwierdzono zapalenie ucha u Basi? Jakie były oznaki? Biedna, domyślam się jaki to był ból :((
U nas Ola ma mega śpika i brzydko kaszle - tak odrywa jej się. Do tego za nic nie chce brać leków - tak na siłę strzykawką jej wciskam, przez zaciśnięte zęby :( Drugi dzień dostaje antybiotyk a poprawy nie widać. Do tego nie bardzo chce jeść, pić też mało pije - rety, nie lubimy chorować. Rzadko jej coś dolega i teraz panikuję jak ta głupia :(
 
reklama
julianka gratulacje!!!!

mamjakty
zdrówka dla Was, a antybiotykiem się nie przejmuj, czasami trzeba dać.
 
Ból w biodrach
Mam pytanie: czy którąś z was męczy się z powodu bólu w stawach biodrowych. Strasznie mi dokucza lewa strona. Boli zarówno jak chodzę lub próbuje obrócić się na łóżku jak śpię a jak wstaję po nocy to już jest najgorzej. Po pierwszym porodzie nie miałam z tym kłopotów. Przy drugiej ciąży przez moment, w końcówce utykałam. Zaczynam się bać czy to wróci do normy. :baffled::baffled::baffled:
A w domu trzeba być na wysokich obrotach
 
ja tez pod koniec ciąży zaczęłam odczuwać ból ale w krzyżu i tak mi do dziś zostało. Mam podobne problemy z przełożeniem się na drugi bok w nocy, rano też problem ze wstaniem, a jak nie daj Boże Huberta podniosę albo nachodzę się dużo w ciągu dnia, to wieczorem ruszyć się nie mogę, a ból kłucie w krzyżu promieniuje do prawego kolana - MASAKRA. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, zapisał serię zastrzyków - nie pomogły, rtg krzyża nie wykazało skrzywień czy innych nieprawidłowości, a po wizycie u neurologa wyszłam zniesmaczona z receptą na tabletki przeciwbólowe. Jak nie bedzie wyjścia to wydam kupę kasy i zrobię rezonans magnetyczny albo tomografię komputerową, bo czuję się czasem jak niepełnosprawna :-(
 
Kuzynka miała problemy z biodrami i krzyżem, ciagle jej coś wymyslali, a potem okazało się że to wynik blizn bo spapranej cesarce, ale wtedy też się dowiedzialam, że mogą być takie problemy po ciąży z więzadłami i sciegnami w tych okolicach.
 
Witam was wszystkie kochane styczniówki,ech....może któraś mnie jeszcze pamięta:) u nas wszystko po staremu,Alex roooośnie jak na drożdżach(94cm)i jest wszystko ok.widzę ,że nie które z was mają że tak powiem zarazę w domu...współczuje,bo wiem co znaczy chore dziecko,chociaz my na razie się trzymamy:) bede o was zaglądać.obiecuje
a tak na dziś dzień wygląda moje dziecię gwiazdka2011 001_zmniejszacz-pl_76.jpg
 
Aniu - witaj!! :) Ależ z Alexa zrobił się mały mężczyzna!!

A u nas choróbska ciąg dalszy :( Jutro rano ostatnia dawka antybiotyku a Ola ma ciągle zatkany nosek, kaszle okropnie - nie może sobie porządnie odkaszleć, jak ją złapie atak to masakra, jakby ją od środka rozrywało :(( Jutro popołudniu podjedziemy jeszcze do przychodni, nie lekarka ją osłucha czy aby na oskrzela nic nie siadło :(
Do tego mało co je, prawie nic :(
 
ania- hej ! nim sie obejrzysz Alex przerośnie Wam choinkę ! :) Wielki facet !
Magdalen- Basia biedna sie wycierpiała
Mamjakty- napisz po wizycie u lekarza co i jak
kasia- moja szefowa od zawsze ma problem ze stawem biodrowym i musi dużo ćwiczyć, kupiła też rowerek stacjonarny i gimnastyka jej pomaga
mroovka- ja zapisała męża w kolejke na państwowy RM i czekał 2 miesiące, potem tylko poszedł na konsultacje prywatnie do neurologa. Cyklicznie nachodzą go bóle kręgosłupa i brał pare razy serie zastrzyków. Podobno kwalifikuje sie do operacji (dyskopatia i coś tam jeszcze) ale dla nas to ostateczność... Zaczął codziennie ćwiczyć i czasami nosi pas ortopedyczny - zalecenia lekarza

U nas też chorobowo.:-( Dziś drugi dzień jak Ola ma gorączke i... nic poza tym. Na razie nie panikuje, nie ide do lekarza, czekam. Mam nadzieje że to 3dniówka. Przeciwgorączkowe pomagają, apetyt i humor w miare. Falami przychodzi osłabienie i śpi potem wraca ożywienie.
 
reklama
kupinosia pewnie to tzw. kilkudniówka, jak pojawi się wysypka znaczy ze koniec, jak dojda inne objawy to co innego.
Mamjakty my mamy to samo kaszel, brak apetytu, mamy:
antybiotyk Sumamed 1 x 4 ml przez 5 dni
i Flavaned wykrztuśny 2 x 2,5 ml,
Jutro będzie ostatni dzień antybiotyku, kaszel się ciut zmniejszył. Apetyt do nieczego, odmawia jedzenie i picia -coś pomału jej wrzucam do buzi (ostatni patent to jak ona maluje swoje paznokcie moim lakierem, a jak się skończą to maluje moje, a ja wciskśkam jej w między czasie jedzenie i picie) - później zmywamy bo trzeba mieć gotowe do następnegp posiłku. Wcześniej działało lepienie z plasteliny - ale teraz to się nie sprawdza, broni buzię rękami.

Aniu - i znów piszę że alex to wielki chłopak, u was chyba lepszy jest klimat ;-)
 
Do góry