• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczen 2011

damquell ile klaudoos może czyścić te dywany...wczoraj zbierała okruszki z podłogi:)
Mnie pan mąż zazwyczaj dopada przy nalewaniu wody do wanny. Z dywanem to u nas odpada - bo w całym domu dzieci ;)
A my się wybieramy w końcu po choinkę :) A już się martwilam że u nas dzieciątko w tym roku wypadnie wcześniej niż choinka ;)
 
reklama
Witam się i ja, choć zaraz wracam do łóżka. Wpadłam tylko zobaczyć, jak tam działają nasze uroki. No i widzę, że kiepskie z nas wiedźmy, Klausoos nadal w dwupaku:-D A już mi się śniło nad ranem, że Szymo zdecydował się na spotkanie... Może jeszcze nic straconego.

Ja miałam nockę do d***. Budziłam się co jakiś czas, zawsze na plecach. Przy przekręcaniu się na lewy bok łapały mnie takie skurcze, że masakra. Nie porodowe, tylko takie w jednym miejscu brzucha, nie wiem co to... Do tego jeszcze Jaś już jest strasznie nisko i co się obudzę, to sobie wkręcam, że może to już dziś i się stresuję...:/

No i porcja humoru:


- Odkąd jestem w ciąży urosły mi piersi, brzuch, a nawet stopy! Czy jest coś co się zmniejszy?
- Tak, pani pęcherz.
________________________________________________
- Czy poród jest przyczyną hemoroidów?
- Poród jest przyczyną wszystkiego, za co tylko chce Pani go obwinić.
________________________________________________
- Gdzie jest najlepsze miejsce do przechowywania mleka z piersi?
- W piersiach.
________________________________________________
- Czy jest jakaś bezpieczna alternatywa dla laktatora?
- Tak, usta dziecka.
________________________________________________
- A co to jest odruch chwytny?
- To reakcja ojca kiedy zobaczy Pani "nowe" piersi...
 
Kashyaa mój to ma odruch chwytny od zawsze i nie tylko dotyczy to piersi:-D Tamto z monetą było najlepsze:-)
Kto chce mi mieszkanko posprzątać bo mi się nie chce???
 
klaudoos - no ja zawsze chętna:-) ja dzisiaj z nudów sprzatnelam lazienke i WC o 4 nad ranem... nie moglam lulac przez te moje rece to sie wzielam za sprzatanie...:D w cieplej wodzie jakos mniej mnie bolaly :-D
 
Witam wszystkie brzuszki!

Kashyaa- ale się pośmiałam od samego rana,dzięki:-D:-D

Blondi-współczuje-duzo pij,będzie dobrze.

Dziewczyny jakie zawiedzione,że nie ma żadnego nowego bobaska ,ale jeszcze wszystko się może zdarzyć :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry