Dominika81
Fanka BB :)
blondi - współczuję.. :-( jak się czujesz biedactwo?
Ja też się jakoś przyzwyczaiłam że codziennie jakiś styczniowy boasek się pojawia :-)
monccia -

niesamowita jesteś!!! o 4 nad ranem???

jakby co zapraszam też do siebie

klaudoos - trzymam kciukasy
może dziś....?
u nas sypało całą noc i dalej kurzy!
a muszę iść z Jasiem do lekarza na kontrolę, bo chyba już choroba mu minęła w końcu... ale poczekam może jak moja mama z pracy wróci to pójdzie ze mną, bo nie wiem czy się przedrę z wózkiem
Ja też się jakoś przyzwyczaiłam że codziennie jakiś styczniowy boasek się pojawia :-)
monccia -


niesamowita jesteś!!! o 4 nad ranem???

jakby co zapraszam też do siebie

klaudoos - trzymam kciukasy
może dziś....?u nas sypało całą noc i dalej kurzy!

a muszę iść z Jasiem do lekarza na kontrolę, bo chyba już choroba mu minęła w końcu... ale poczekam może jak moja mama z pracy wróci to pójdzie ze mną, bo nie wiem czy się przedrę z wózkiem

jutro wizyta... wygladam jak po wypadku