Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jeszcze dzisiaj nie lezalam... bede sie obserwowac ale czytam o tym w internecie i nie wiele wiecej wiem
już po
Witam wszystkie przyszłe mamusie!! niedawno jak Wy czekałam na magiczną chwilę narodzin mojego dziecka, termin miałam na 7 września ale w ten dzień nic nie wskazywało , aby akcja porodowa miała się zaczynać:-) a nie miałam zamiary znaleźć się w szpitalu na wywołaniu , więc poszperałam trochę w necie na temat naturalnych metod wywoałania porodu i znalazłam magiczny olejek rycynowy , oczywiście troszkę się bałam jakiś ubocznych skutków ale niesłusznie, więc łyknełam olejek o 19 i cierpliwie czekałam o 11 zaczeły się skurcze, położyłam się spać , ale skurcze się nasilały, olejek zaczynał działać przeczyściło mnie konkretnie,o 12 poleciała krew i odeszły , wręcz trysneły wody płodowe , wiec szybko do szpitala, skurcze co chwilunie, uczucie parcia , na izbie przyjęć położna stwierdziła rozwarcie na 8 cm i na porodówkę 20 min i mój pulpecik był w mych ramionach , szybko i sprawnie;-) cieszę się ze nie musiałam 20 godzin męczyć się w bólach dlatego jeśli któraś nie będzie chciała tak długo czekać polecam tą naturalną metodę oczywiście ciąża musi być donoszona taki jest wymóg ...pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań
dziewczyny znalazlam cos takiego na innym forum o naturalnym wywolaniu porodu! KTORA SIE ZDECYDUJE??









Też dużo o takich metodach czytałam i akurat jeśli chodzi o olej rycynowy to zdarza się też, że kobitkę przeczyści wszerz i wzdłuż a nic nie ruszy akcja porodowa... ryzyk fizykjeszcze dzisiaj nie lezalam... bede sie obserwowac ale czytam o tym w internecie i nie wiele wiecej wiem
już po
Witam wszystkie przyszłe mamusie!! niedawno jak Wy czekałam na magiczną chwilę narodzin mojego dziecka, termin miałam na 7 września ale w ten dzień nic nie wskazywało , aby akcja porodowa miała się zaczynać:-) a nie miałam zamiary znaleźć się w szpitalu na wywołaniu , więc poszperałam trochę w necie na temat naturalnych metod wywoałania porodu i znalazłam magiczny olejek rycynowy , oczywiście troszkę się bałam jakiś ubocznych skutków ale niesłusznie, więc łyknełam olejek o 19 i cierpliwie czekałam o 11 zaczeły się skurcze, położyłam się spać , ale skurcze się nasilały, olejek zaczynał działać przeczyściło mnie konkretnie,o 12 poleciała krew i odeszły , wręcz trysneły wody płodowe , wiec szybko do szpitala, skurcze co chwilunie, uczucie parcia , na izbie przyjęć położna stwierdziła rozwarcie na 8 cm i na porodówkę 20 min i mój pulpecik był w mych ramionach , szybko i sprawnie;-) cieszę się ze nie musiałam 20 godzin męczyć się w bólach dlatego jeśli któraś nie będzie chciała tak długo czekać polecam tą naturalną metodę oczywiście ciąża musi być donoszona taki jest wymóg ...pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań
dziewczyny znalazlam cos takiego na innym forum o naturalnym wywolaniu porodu! KTORA SIE ZDECYDUJE??
malutka - bac to sie nie boje - pierwsza przenosilam i bylo okey![]()
chcialabym tylko miec ten porod taki sam jak pierwszy
ale kto mi to zagwarantuje
???








