Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a może jak Mąż taki "sprytny" to wytransportuje męża na kanapę!Zobaczycie jeszcze dzisiaj sie posypie, bo pelnia
dzisiaj w nocy wkurzył mnie mój m, bo oczywiscie on chce sie wyspać, a mały do nas przyszedł i miał go zaprowadzic do jego pokoju i go uspić, no to on po najmniejszej linii oporu myk do nas do łóżka. No i co mi pozostało sama wstałam i poszłam z Piotrkiem do jego łóżka, aż sie popłkałam że m nie wspiera mnie i ma ogólnie w dupie czy mały bedzie spał z nami czy nie.Co za dupek.
Ja juz po śniadanku. Chciałam sobie zrobic jajka na miękko, ale wyszły na twardo, zawsze przesadze z czasem, no ale i tak były pyszne.
ale ja nie twierdzę że coś poradze jesli dziś jutro czy nawet 31 grudnia Młody zechce sie urodzićzielona już takie te chłopy są;p
gabriella te 40 tyg to jest tylko tak naprawde orientacyjny czas ile powinna trwać ciąża tak samo termin jest orientacyjny a każde dzieciątko rozwija sie indywidualnie i rodzi kiedy jest na to gotowe, oczywiście są takie przypadki losowe czy medyczne, że trzeba zrobić cc czy wywołać wcześniej
Rozumiem, że masz taki plan, każda z Nas tutaj ma i była nastawiona na to, że urodzi w styczniu a nie w połowie grudnia, ale tego nie da się odwrócić, nic byś na to nie poradziła jakby jutro Ci sie zaczęła akcja porodowa i byś urodziła, znaczyło by to, że Twoje dzieciątko jest już w pełni gotowe by wyjść na ten światoczywiście życzę Ci by Twoje plany dalej się spełniały
![]()

monciaa- kochana ja tezdzis biore sie za osttre sprzatanie! albo wyjdzie albo bedzie czysto w domu:
![]()


a może jak Mąż taki "sprytny" to wytransportuje męża na kanapę!
wyśpisz się spokojnie przynajmniej do czasu aż przywędruje dziecko![]()
a Julcia krzyczała w niebogłosy,mam nadzieje ze jednak kiedys polubi kapiele:-)hej dziewczynki
o rany ale forum jednak wciaga:-) Julcia spi ,to ja szybko zaglądam do Was i na goracą linię:-).widzę ze za chwilę nowe mamusie dojdą
ja dzis miałam przespaną nockę do 1:30 potem moja księżniczka miala mi wiele do opowiadania ( za każdym razem jak ją kładłam to zaczynała popłakiwać i złościć się),takze juz praktycznie nie spałam.wczoraj była 1 kąpiel.dumnemu tatusiowi trzęsły się raczki jak ją musiał trzymać w waniencea Julcia krzyczała w niebogłosy,mam nadzieje ze jednak kiedys polubi kapiele:-)
ja dalej chodze ''wpółzgieta'' brzuch dalej dokucza
trzymajcie się kochane :-)
![]()








