damqelle to w kogo ty sie zmieniasz he??
ja juz nawet nie powiem jak u mnie mala wyglada bo dramat dzisiaj mowie do mojego, ze mnie bedzie golil bo ja nic nie widze zaczal sie smiac ze mnie. o nogach to nie wspomne ile mnie wysilku kosztuje golenie dlatego gole jak musze w zimie cieplej jak siema futerko
malta i gdynianka dobrze, ze wy juz w domu z malenstwami fajne swieta sie wam szykuja.
mnie dzis tesciu oczywiscie podniosl cisnienie bo jaki to on jest zalamany, ze miska nie spi w ciagu dnia 3 godz bo znajomej wnuczka jest starsza i spi.

noz ile mozna tlumaczyc,ze dziecko jak niema potrzeby to nie spi ale nie on wie wszystko najlepiej. po 17 bylo jojczenie jaki to on biedny bo do sklepu musi isc dramat pytal sie czy ja pojde, postukalo go chyba eh.
na dodatek miska mnie dzisiaj do bialej goraczki doprowadzala odkad adas poszedl do pracy non stop jojczenie, wycie i jakis dziwny dzien dzisiaj miala. na dokladke przy usypianiu znow dawala czadu napatrzyla sie u rodzicow jak byla, ze michal cumla doi no to ona tez do spania musi miec (na kiego jej jak ona nie potzrebuje) i wyje masakra amnie nerwy puszczaja bo toska jeszcze rabala mnie w brzuchu. wrrrr
================
kate ja to ogladam raz na jakis czas ale jak tak sie slucha opowiesci tych kobiet to czasem naprawde niema sie co dziwic, zenie ktore nie wiedzialy