reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
ach dziewczyny ja nie daję małego do żłobka póki co, nie chcę się z nim rozstawać...
to jedyny okres kiedy mogę z nim pobyć
jeżeli będzie bardzo źle to wtedy będziemy myśleć:tak:

byłam u gina 110 zł poszłooo:dry:
czekamy na wyniki cytologii
 
aniwar, to weź 2 rutinoscorbiny, dawkę uderzeniowa witaminy C
ja codziennie łykam tran, chora była ostatni raz w ciąży :-)
trzymam się dość dobrze....

a chodzi już Bartuś??
 
hej Klaudia--- zaraz zobacze jak Misiek urósł:) super ze zdrówko lepiej a co ma ze słuchem? ze kontrolujecie.. z serduszkiem to podbno własnie małe dzieci mają przewaznie problemy.. jakies szmery czy cos.. bo sie jeszcze nie wykształtowało czy cos... nasz Tomek wlasnie miał szmery ale juz po nich nie ma sladu :)

a Kubusiek chodzi:)
 
Hejka kochane bb ciotki
u nas Gbarysia rowniez poprobowala roznych potraw w swieta, zjadla w I dzien swiat barszczyk z 9cioma uszkami :) Jeszcze nie chodzi, brakuje jej odwagi, ale lapie za raczke i prowadza :) Wiecie co ja mam wrazenie ze ona z dnia na dzien jest coraz sprytniejsza, madrzejsza. W ogole ona jest cudowna, jestem w niej zakochana, z reszta widze ze wszystkie tak macie :D
Pozdrowionka i do uslyszonka
 
a ja juz wariuje na punkcie przygotowan na pierwsze urodziny mojego Ancymonka:-)
przejrzalam juz All i jutro zamowie dekoracje urodzinowe. Dzisiaj pol dnia myslalam nad menu ale wymyslilam i mam z glowy.

klaudia - fajnie ze sie odezwalas:-)
 
reklama
b_iala ma szmery i jakąś asymetrię płatków
a co do słuchu, słyszy super, ale musimy kontrolować , bo brał leki oto toksyczne i przez zapalenie opon

a 18 stycznia jedziemy do Zabrza do poradni na kontrolę

gratulacje dla Kubusia:-)
Michał ma około 79 cm i 10 kilo - to dane z 7 grudnia :-)

monciaa
co do roczku też już myślę , bo to już niedługo, a to ważne wydarzenie:tak:
 
Do góry