reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
anielkaa, no dobrze dobrze ,ale też już swoje odczekałam i wreszcie jutro jest ten dzień;-)

ale nie przejmuj się, czas przeleci, ani się nie obejżysz to już będzie 19 sierpień;-)
 
ja mam 16 sierpnia wizyte :) dziewczyny zastanawiam sie jak jak bede wygladac w 9 miesicu, ostatnio pochlaniam wszytsko co znajde do jedzenia az sama sie wystraszylam, ciagle jestem glodna a jak cos zjem to tak ok30 min i znow mnie ssie. ciagle cos w tej buzi miele :p
 
Ja też mam jutro wizytę; zobaczymy co tam u dzidzi słychać...

A jeśli chodzi o ilość pochłanianego jedzenia to ostatnio też mi dobrze idzie :-) właśnie wciągam nektarynki...
 
Ja tam jem raz dziennie;p zaczynam rano i kończę wieczorem. Serio jak krowa na pastwisku non stop cos miele.
Moja 25.08 ( USG) długgggggo. Codziennie się zastanawiam czy nie podejrzec ze wszystko ok tak poza konkursem.
 
tez ciągle mnie to kusi. ale w sumie wolę sobie zostawić jakiś fundusz na dodatkowe usg gdyby dzidzia nie chciała pokazać kim jest na połówkowym:D bo, czy wszystko u niej ok to już wiem bo ładnie kopie:D
 
Hej dziewuszki!
Wpadłam dzis na zakupy do ciucholandu i wydałam fortunę! Ale obkupiłam siebie i młodą. A dla maluszka 3 rzeczy w neutralnym kolorze. Też nie mogę się doczekać usg- 23.08.... Ech, kiey to bedzie....
Powinnam dostqać kopa w dupsko i wziąc się do nauki bo w sierpniu mam egzamin z wieeeelkiego materiału- wolałabym zaliczyć to w pierwszym terminie i mieć kawałek wakacji. a jakos się zebrać nie umiem. Na szczęście wróciły mi sprawności intelektualne bo czerwiec był koszmarny. Anastazja, a jak tam u Ciebie z sesją??
Ufff, jak dobrze że nie tylko ja wciąż coś pochłaniam;-) Ale ja zawsze byłam małym odkurzaczem hihi
 
Hej dziewuszki!
Wpadłam dzis na zakupy do ciucholandu i wydałam fortunę! Ale obkupiłam siebie i młodą. A dla maluszka 3 rzeczy w neutralnym kolorze. Też nie mogę się doczekać usg- 23.08.... Ech, kiey to bedzie....
Powinnam dostqać kopa w dupsko i wziąc się do nauki bo w sierpniu mam egzamin z wieeeelkiego materiału- wolałabym zaliczyć to w pierwszym terminie i mieć kawałek wakacji. a jakos się zebrać nie umiem. Na szczęście wróciły mi sprawności intelektualne bo czerwiec był koszmarny. Anastazja, a jak tam u Ciebie z sesją??
Ufff, jak dobrze że nie tylko ja wciąż coś pochłaniam;-) Ale ja zawsze byłam małym odkurzaczem hihi

owocnej nauki życzę :-)

Dziewczynki a w którym tygodniu najlepiej zrobić połówkowe bo to niby od 18 do 24 tygodnia się robi... nie wiem na kiedy sie umówić...
 
reklama
owocnej nauki życzę :-)

Dziewczynki a w którym tygodniu najlepiej zrobić połówkowe bo to niby od 18 do 24 tygodnia się robi... nie wiem na kiedy sie umówić...

mnie dziś powiedział gina na badaniu, żebym przyszła w 21 lub 22 tc

a tak w ogóle to witam dziewczyny, nie odzywam sie ostatnio bo męzulek przyjechał więc muszę się nacieszyć :)
 
Do góry