reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Pati..
Czy to jest Twoja pierwsza ciąża..? Wiem że może już pisałaś ale ja nie jestem pewna czy wszystko czytałam :D

Dziewczyny a czy używacie jakiś balsamów do ciała? Na większości pisze (tych do stosowania w ciąży) że powinno się stosować od 4 mca , a ja mam strasznie sucha skórę no i mimo wszystko coś tam w siebie wcieram..
 
reklama
Miętowe lody z kawałkami czekolady polane czekoladowym sosem ... do tego czekolada na gorąco i trzy odcinki pierwszego sezonu Magdy M. ... hehe ciąża to dziwny stan :)
 
ewelina- pracowałam, ale teraz nie czuje sie zbyt dobrze. tzn ogolnie jest ok, ale najmniejszy stres powoduje u mnie bóle głowy, takie, że nie dawałam rady się uczyć, więc nie pracuję już. czasami tylko dorabiam zajmując się 1,5 roczną dziewczynką a tak to mam ostatnie 7 miesięcy w zyciu, żeby być egoistką i mam zamiar mega o siebie dbać :) a ty dajesz radę praca i studia?
 
chapicha witaj:-)
myszka2607 moja mimo, że chodzi już ponad 3 miesiące czasem dalej jej się zdarza wywrócić:-) Zwłaszcza jak z górki zbiega:-)
I jak tak nie pewnie chodziła to na dworze za rączke wszędzie. Zaczęła pewnie stawać, kroki stawiać to już wszędzie sama:-) Tyle, że miła dużo praktyki na dworze:-D Codziennie rano z piechem na dwór i chodziła. Najpierw ją prowadzałam, później za jedną rączkę, później sama:-) Ile się nawywracała tyle jej:-) A ile czasu przesiedziała na chodniku albo na piaseczku lub trawce też jej :-D

A mmnie w tej ciąży coś na katasrofy lotnicze wzieło...:eek:
Z Laurą miałam boom na róż... Więc tak po cichu myśle, że teraz chłopak będzie:-D

Ja się ucze i pracuje:-D
Ale u mnie to jakoś śmiesznie wyszło:p
Najpierw się uczyłam późnije do pracy poszlam...
Tyle, że nie studjuje, a robie policealną -technika administracji:-) (zaocznie)
A do pracy poszłam jak już wiedziałam tydzień czasu, że w ciąży jestem:-D




Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze badania:-) Piszcie szybko co tam i jak tam:-D
Ja dopiero wizyta za tydzień we wtorek:-)
A prenatalnych nie będę robić:-)
 
Ostatnia edycja:
Kawek goracej kawy z mlekiem i zupa pomidorowa z rana :)))

Dorota_75 Ja caly czas sie zmaruje balsamami, tzn, brzuch, uda, biodra specjalnymi na rozsetpy, albo balsma albo olikwa, a reszta ciala jak leci normalnym moim balsamem ktory uzywalam przed ciaza. Ja zas slyszalam ze smarowac sie nalezy od samego poczatku zajcia w ciaze
 
Hahahaha klavell ta pomidorówka chyba z prądem:>:>:-D:-D

Swoją drogą mi cały weekend, gdzie nie siadłam, gdzie nie poszłam, gdzie nie stanęłam pachnialo pomidorówką:-D
 
reklama
Do góry